Reklama

Galeria

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spotkają się w teatrze

Julia Pietrucha, czyli Anita Woydatt z "Galerii", przygotowuje się do swojej drugiej w życiu premiery teatralnej. Już w marcu będzie ją można oklaskiwać w Teatrze 6. Piętro, na deskach którego wystąpi w komedii "Central Park West".Julia Pietrucha nie może się już doczekać swojego pierwszego spotkania z publicznością Teatru 6. Piętro. Młodziutka aktorka ma już za sobą debiut teatralny, bo jako trzynastolatka grała Gerdę w "Królowej Śniegu" w Teatrze Syrena, ale uważa, że dopiero teraz będzie mogła poczuć, na czym tak naprawdę polega magia sceny.

Reklama


Komedia "Central Park West", w której wystąpi już za kilkanaście dni, jest drugą sztuką z tryptyku Woody Allena "Miłość, Zdrada i Wybaczenie". Pierwsza część - "Zagraj to jeszcze raz, Sam" - od dawna znajduje się na afiszu Teatru 6. Piętro. Grają w niej Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", i Anna Cieślak, czyli Basia Kochanowska z "Rezydencji".


W "Central Park West" Julia Pietrucha wystąpi w znakomitym towarzystwie. Pojawi się na scenie obok znakomitej w każdej roli Joanny Żółkowskiej, czyli Anny Surmacz-Koziełło z "Klanu", powracającej po długiej przerwie do teatru Małgorzaty Foremniak, czyli Zosi Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe", oraz Piotra Gąsowskiego, czyli doktora Czesława Basena z "Daleko od noszy".


Premiera "Central Park West" w Teatrze 6. Piętro zaplanowana jest na koniec marca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje