Reklama

Galeria

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 546
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Plan serialu "Galeria"

Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym. Przeplatając się w niej losy trzech rodzin: Woydattów, Kosowskich i Dworzaków.

Głową pierwszej z nich jest Tadeusz - właściciel Galerii Stealoak Plaza. "Chociaż jest to bogaty i przedsiębiorczy mężczyzna, wokół którego kręci się wiele pięknych kobiet, nie do końca jest szczęśliwy" - zdradza kreujący jego postać Tomasz Dedek.

Reklama

Prawą ręką Tadeusza jest jego córka Anita - prawdziwy czarny charakter. "Po raz pierwszy nie zostałam obsadzona po warunkach i mogę zagrać przeciwieństwo słodkiej blondynki. Anita to połączenie pewnej siebie bizneswoman, rozpieszczonej córeczki tatusia uwielbiającej wydawać pieniądze oraz wrażliwej dziewczyny, która zawsze godzi zwaśnionych członków rodziny." - cieszy się Julia Pietrucha.

W obsadzie znajdą się również m.in. Karolina Piechota, Andrzej Deskur, Joanna Orleańska, Marek Frąckowiak i Ewa Bukowska.

Ciekawą rolę, bo ducha zmarłej już na początki serialu Barbary, zagra Grażyna Wolszczak. "Moja bohaterka ginie w wypadku zabierając do grobu pewną tajemnicę. Od czasu do czasu będzie się pojawiać i pomagać swojej córce Karolinie (Magdalena Turczeniewicz) w dokonywaniu życiowych wyborów" - zdradza aktorka.

Nowy serial będzie można oglądać codziennie o 17:30 na antenie TVP 1 już od marca.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: galeria | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje