Reklama

Galeria

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jose Torres i Jarosław Kret w "Galerii"

W grudniu w "Galerii" niecodzienni goście i niecodzienne wydarzenie. Na otwarcie restauracji Michała Lorena, czyli Rafała Cieszyńskiego przyjdą jego przyjaciele - Jose Torres i Jarosław Kret.

Otwarcie włoskiej restauracji widzowie będą mogli zobaczyć 19 grudnia. ("Galeria" jest emitowana w TVP 1, od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.45). Dla Jose Torresa nie był to pierwszy występ na planie. Na swoim koncie ma nawet nagrodę aktorską. Przy okazji zaprosił po hiszpańsku widzów "Galerii" do jej oglądania.

Reklama

Natomiast Jarosław Kret debiutował w "Galerii". - W dodatku był to debiut, w którym straciłem głos - śmieje się, kilka dni po zdjęciach, gdy wyzdrowiał. - Ale mimo to uważam, że udany. Dostałem rolę, w której rozwijałem swoje poczucie humoru. Sporo żartowaliśmy z Jose Torresem. Myślę, że to dobrze, bo nie umiem uczyć się tekstu na pamięć. Wolę improwizować - przyznaje znany prezenter, podróżnik i pisarz.

Obecnie pracuje nad dwoma książkami, które ukażą się na początku roku - "Madagaskar" i "Moje wspomnienia kulinarne z Indii". Potem planuje podróż do Tunezji i książkę o Saharze.

Oprócz Torresa i Kreta, na otwarciu restauracji będzie kilkadziesiąt osób - bliskich i przyjaciół Michała. Będzie też Karolina (Magdalena Turczeniewicz) i ku jej niemiłemu zaskoczeniu Anita (Julia Pietrucha). Gdy dziewczyny się spotkają atmosfera zrobi się bardzo gorąca.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Galeria | seriale | Jarosław Kret | Jose Torres

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama