Galeria

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 534
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jerzy aresztowany za gwałt!

Kolejne sensacyjne wydarzenia w "Galerii"! Po tym, jak Jerzy (Andrzej Deskur) skorzysta z propozycji Agaty (Karolina Głąb) i prześpi się z nią w zamian za milczenie, rozpęta się prawdziwe piekło...


Reklama

Kto by pomyślał, że sprawa młodocianej złodziejki tak skomplikuje życie Kossowskiego. Nic by się nie stało, gdyby po aresztowaniu Agaty, mężczyzna zgłosił sprawę na policję. Ale uległ chwili słabości i dał się uwieść dziewczynie. To będzie go kosztowało najwyższą cenę. Przekonana o swojej bezkarności Agata powróci do galerii i znów będzie próbowała kraść. Przy okazji zacznie szantażować Jerzego.

Mężczyzna wyłączy monitoring. Kiedy jeden z klientów zauważy brak portfela, zrobi awanturę. Świadkiem kolejnej kradzieży będzie Beata (Olga Borys). Wezwie policję, ale Kossowski skutecznie ją uciszy.

Po wyjściu z galerii Agata spotka Stefana (Stefan Mazur), który spróbuje siłą zaciągnąć ją na policję. Świadkiem szamotaniny będzie Róża (Joanna Orleańska). Na komendzie wypyta Stefana o incydent. Ten opowie jej historyjkę o ratowaniu biednej narkomanki.

Następnie spotka się z Gwarczyńskim i Dudkiem i nakaże im rozwiązać problem z Agatą. Mężczyźni ją porwą. Po jakimś czasie zmaltretowana dziewczyna zemdleje pod sklepem z bielizną. Zauważą to Róża oraz Beata i zadzwonią na pogotowie.

W szpitalu okaże się, że dziewczyna została nie tylko pobita ale także zgwałcona! Róża będzie przekonana, że sprawcą jest Jerzy. Wiktor (Marek Kalita) go aresztuje. Ten w trakcie zeznań wszystkiemu zaprzeczy.

Tymczasem Róża będzie czuwała przy Agacie w szpitalu. Tu dowie się, że gwałcicielem jest ktoś inny...


mp

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje