Reklama

Galeria

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Galeria": Piekło Anity

Osadzenie w areszcie zaszokowało dziewczynę przyzwyczajoną do luksusu. A to dopiero początek dramatu Anity. Zagrożone będzie jej życie!


Reklama

Kiedy Woydattówna (Julia Pietrucha) brała na siebie winę za spowodowanie wypadku, działała pod wpływem impulsu. Nie zastanowiła się głębiej nad tym, co robi. Liczyła też na to, że pieniądze i wpływy ojca będą ją chronić.

Zdradzona przez ojcaCzeka ją bolesne rozczarowanie. Tadeusz Woydatt (Tomasz Dedek) zajmie się własną walką biznesową. Uzna, że pobyt za kratkami to dla córki szkoła życia, cenne doświadczenie. Do obojętności doda też cynizm. Kiedy w końcu odwiedzi Anitę, nakłoni ją do przepisania na siebie jej udziałów w Galerii. W zamian obieca pomoc. To kłamstwo, bo nie kiwnie nawet palcem, by starać się choćby o zwolnienie za kaucją. 


Zabójcze pięściTymczasem do celi dziewczyny trafi zdeklarowana kryminalistka Daria (Iwona Guzowska). Będzie agresywna, a widok ślicznej dziewczyny z zamożnego domu wyzwoli w niej najgorsze instynkty.

Rola Darii to aktorska przygoda wielokrotnej mistrzyni Europy i świata w kick-boxingu oraz boksie zawodowym, a także posłanki na Sejm.

Sceny, w których Daria katuje Anitę, wyglądają bardzo wiarygodnie. Takimi ciosami można naprawdę zrobić krzywdę (gdyby nie były umiejętnie wyhamowane).

Pobita dziewczyna w ciężkim stanie trafi do szpitala. Konieczne będzie wprowadzenie jej w stan śpiączki farmakologicznej. Czy to wpłynie na jej ojca? Dowiemy się tego po przerwie związanej z igrzyskami w Soczi. 150. odcinek "Galerii" obejrzymy 31 stycznia, a 151. dopiero 21 lutego. 


IP

Dowiedz się więcej na temat: Galeria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje