Reklama

Galeria

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Galeria": Adam zmieni się w potwora!

Nienawiść do właściciela tytułowej galerii - Tadeusza Woydatta (Tomasz Dedek), zazdrość o Karolinę (Magdalena Turczeniewicz), a w końcu także narkotyki i seks sprawią, że Adam (Bartosz Porczyk) zmieni się w prawdziwego potwora.

Najbliżsi i przyjaciele już od dłuższego czasu nie poznają Adama (Bartosz Porczyk). Od momentu gdy z zemsty odebrał Woydattowi połowę galerii, Adam jest zupełnie innym człowiekiem. Nie może dogadać się z Karoliną, choć wciąż ją kocha. Krzywdzi zakochaną i oddaną mu Brygidę (Bożena Stachura), kłóci się z Kacprem (Szymon Piotr Warszawski). Martwi się o niego siostra Anita (Julia Pietrucha). Nawet Pinokio (Vienio, Piotr Więcławski) nie chce z nim rozmawiać.

Reklama

A w kolejnych odcinkach "Galerii" poznamy jeszcze gorszą twarz Adama. Godzinami będzie włóczył się po mieście bez celu. Upijał się, ćpał, spotykał z prostytutką. Jednym słowem wpadnie w sidła własnych słabości i nienawiści. Do tego stopnia, że będzie mógł się z nich wyrwać, straci tę szansę.

Pewnego dnia bowiem dojdzie do zdarzenia, które będzie ponowną szansą na zbliżenie się do Karoliny. Przed galerią leży mężczyzna. Wszyscy omijają go z niechęcią, myśląc że to pijak. Ochroniarze chcą go usunąć siłą. Karolina  interweniuje. Zauważa, że mężczyzna ma na ręce opaskę cukrzyka. Wtedy też zjawia się Adam. Razem z Karoliną pomagają mężczyźnie i wzywają pogotowie. Potem wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia i umawiają się na kolację jako przyjaciele.

Adam odprowadza Karolinę do domu. Idą do jej mieszkania. Choć miał tylko zadzwonić z jej telefonu po taksówkę, zmienia się niespodziewanie. Staje się agresywny, nachalnie całuje Karolinę, nie chce jej puścić. Siłą próbuje wymusić zbliżenie. Dziewczyna krzyczy i wzywa pomocy. W tej sekundzie do mieszkania wpada Michał (Rafał Cieszyński), który od kilku godzin szuka Karoliny. Robi się naprawdę nieprzyjemnie.

Jak skończy się przepychanka między mężczyznami? Te perypetie bohaterów można śledzić w "Galerii" (TVP 1, godz. 18.45).

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje