Reklama

Galeria

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dorota Czaja będzie mamą!

Dorota Czaja, która niedawno dostała dużą rolę w "Galerii", jest chyba jedyną osobą związaną z tym serialem, która nie płacze z powodu jego zdjęcia z anteny. Za kilka miesięcy aktorka zostanie mamą!


Reklama

33-letnia Dorota Czaja w swoim dorobku ma role w serialach "Tancerze", "Niania", "Pierwsza miłość" i "Na dobre i na złe". Miała też dni zdjęciowe w "Galerii", ale odcinki z jej udziałem nie weszły na antenę TVP 1. Aktorka nie wylewa jednak łez, a wręcz przeciwnie - promienieje szczęściem. Ona i jej mąż Grzegorz Bilski zadebiutują niebawem w roli rodziców!

- Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - śmieje się Dorota. - Zamierzam teraz odpocząć, a dzięki takiemu a nie innemu obrotowi spraw zyskałam czas, by solidnie przygotować się do najważniejszej roli w życiu - roli mamy! 

- W ciąży czuję się bardzo dobrze. Staram się być aktywna, chodząc regularnie na basen. Ku własnemu zaskoczeniu, mam większą motywację i samodyscyplinę niż przed ciążą. Jestem przekonana, że mobilizacja, którą odkryłam w błogosławionym stanie, pozwoli mi szybko wrócić do formy po urodzeniu dziecka, a co za tym idzie - do wykonywanego zawodu.

Przypomnijmy, że Dorota Czaja trzy lata temu - po zaledwie kilku miesiącach znajomości - poślubiła Grzegorza Bilskiego. Są ze sobą bardzo szczęśliwi.

- To była miłość od pierwszego wejrzenia - mówiła tuż przed ślubem piękna aktorka. - Tak, jakbyśmy byli sobie pisani. Znalazłam w swoim ukochanym wszystko, czego potrzebuję, by być bardzo szczęśliwą. Grześ jest ciepłą, zaradną osobą, a dodatkowo równie szaloną jak ja. Naprawdę trudno opisać w kilku słowach, czym skradł moje serce. On jest po prostu cudowny!

Para jeszcze nie wie, czy będzie miała syna, czy córkę. Dziecko urodzi się w wakacje.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Galeria | seriale | Dorota Czaja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje