Reklama

Galeria

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2. sezon "Galerii" już w październiku!

Codzienne zmagania ludzi pracujących w jednej z ekskluzywnych galerii handlowej, okraszone szczyptą intryg i romantycznych uniesień. Czy nowi pracownicy szybko się tu zaaklimatyzują?

Nowe losy wrocławskiej galerii rozpoczną się od... istnego trzęsienia ziemi! Okaże się, że początkowo niegroźne pęknięcia mogą nawet grozić zawaleniem budynku! Na szczęście wprawne oko pewnego, przystojnego murarza zdoła w porę zapobiec tragedii.  

Remont w galerii


Reklama

Sebastian (Jakub Wróblewski) jest murarzem i przyjedzie do Wrocławia w poszukiwaniu pracy. Kiedy wpadnie do kawiarni Huberta (Marek Frąckowiak), zauważy na ścianie niebezpieczne pęknięcia. Anita (Julia Pietrucha), powiadomiona o sytuacji, zaproponuje chłopakowi etat konserwatora budynku. Chłopak będzie się wahał, ale ulegnie czarowi pięknej barmanki Kasi (Paulina Chapko).

Tymczasem Róża (Joanna Orleańska) będzie miała dość brutalnego zachowania Jerzego (Andrzej Deskur). Przy kolejnej awanturze blondynka rozkwasi nos damskiemu bokserowi i zdecyduje wynieść się z domu. Może znajdzie w końcu szczęście u boku Pawła (Maciej Wojdyła)?

Dworak szantażowany przez Mirę (Marta Zięba), weźmie 100 tys. kredytu, żeby zapłacić jej za zniknięcie z życia Małgosi (Matylda Kawczak). Niestety, pożyczka okaże się bardzo wysoko oprocentowana...

Za to nie licząca się z pieniędzmi Anita wraz z przyrodnim bratem Adamem (Bartosz Porczyk) będą działać przeciwko Woydattowi (Tomasz Dedek). Dziewczyna zemści się na ojcu, który ukrywał przed nią, że Karolina (Magdalena Turczeniewicz) jest jej siostrą! Czy Woydatt będzie przygotowany na tak diaboliczny spisek własnych dzieci?

Złodziejka!


Oprócz Sebastiana w życiu galerii swoją obecność zaznaczy też Agata (Karolina Głąb). Zostanie przyłapana na... kradzieży! Jednak zanosi się na to, że mimo swojego haniebnego uczynku, młodej dziewczynie uda się zjednać sobie ludzi.

Warto wiedzieć!

To już pewne. Co najmniej jedna z kluczowych postaci, znana z pierwszej serii, zginie na początku drugiego sezonu. Kto to będzie?

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje