Reklama

Fringe: Na granicy światów

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 109
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Gwiazda serialu zdradza szczegóły finału 4. sezonu!

John Noble opowiedział o zbliżającym się finale czwartego sezonu i ujawnił, że trwają negocjacje dotyczące nakręcenia kolejnej serii...- Wiele kluczowych zagadek zostanie wyjaśnionych w finale sezonu, który będzie miał emisję 11 maja, łącznie ze sprawą skazania na śmierć Oliwii oraz tego, że Walter weźmie na swoje barki sprawę ostrzeżenia wszechświata. Widzowie mogą spodziewać się też  natarcia frontu przeciwników, który nie będzie aż tak istotny, jakby się to mogło wydawać - zdradza Noble.

Reklama


Scenarzyści pozostawią serię otwartą, tak, aby mógł powstać piąty sezon (przewidziany na 13 odcinków), który obecnie jest negocjowany ze stacją Fox i wytwórnią Warner Bros. 


Drzwi do nakręcenia kolejnej części przygód bohaterów żyjących na granicy światów otworzy odcinek 19., który w Stanach Zjednoczonych zostanie wyemitowany już 19 kwietnia. Jak wynika ze spoilerów, widz zostanie przeniesiony do roku 2036, gdzie rozegra się bitwa zmieniająca reguły gry pomiędzy drużyną Fringe a Obserwatorami.


Czy fani serialu "Fringe" doczekają się kontynuacji walki ze złem w sezonie piątym? A może serial skończy się w niewyjaśniony sposób? Tego dowiemy się niebawem...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Fringe: Na granicy światów | fringe sezon V

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje