Reklama

Fringe: Na granicy światów

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 109
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "Jeziora marzeń" w nowym serialu

Gwiazda młodzieżowego hitu lat 90. i ostatnio serialu "Fringe", Joshua Jackson, zagra w nowym projekcie telewizji Showtime zatytułowanym "The Affair".


Reklama


Aktor znany z "Jeziora marzeń", którego można było niedawno oglądać w serialu "Friinge: Na granicy światów", wcieli się w Cole’a - hardego kowboja, zarządzającego ranczem na Long Island, które od pokoleń znajduje się w posiadaniu jego rodziny.  Żona Cole’a - Allison, grana przez Ruth Wilson, to młoda kobieta, która stara się wrócić do formy po przeżyciu osobistej tragedii.

Atmosfera w małżeństwie jest napięta, a relacje pary skomplikują się jeszcze bardziej kiedy Allison wda się w romans z Noah (Dominic West), który wraz z żoną - Helen (Maura Tierney) i dziećmi spędza na wyspie wakacje.

Showtime obiecuje, że "The Affair" będzie poruszającą opowieścią o dwóch małżeństwach, rozbijającym je romansie i wszystkich konsekwencjach, jakie tego typu czyn ze sobą niesie.

Twórcy serialu - Sarah Treem i Hagai Levi mieli już okazję współpracować przy produkcji "Terapii" - opowieści o psychoterapeucie i jego pacjentach, której polską wersję - "Bez tajemnic", zrealizowała telewizja HBO. Można spodziewać się zatem, że w "The Affair" także zobaczymy złożone portrety psychologiczne. Dodatkowym atutem serialu ma być przedstawienie wydarzeń oddzielnie z dwóch różnych perspektyw - męskiej i żeńskiej.

Jackson znany jest z tego, że ostrożnie dobiera serialowe role. Po zakończeniu zdjęć do "Fringe" planował przez jakiś czas nie angażować się w inne telewizyjne projekty. "Przechodzenie z serialu do serialu nie wydaje mi się mądre. Dzięki temu, że "Jezioro marzeń" odniosło wielki sukces, mam teraz tę wygodę, że nie muszę zamartwiać się brakiem nowych propozycji. Zawsze mogę poczekać, aż pojawi się coś równie dobrego jak ‘Fringe’" - skomentował aktor.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje