Reklama

FlashForward: Przebłysk jutra

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 87
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Styczniowe premiery

Perypetie pewnej nowoczesnej rodziny, sensacyjna tajemnica ludzkości i kryminalne dochodzenia prowadzone przez ojca i syna. To wszystko czeka na was w styczniu w TVP!

Nowości serialowe powinny zadowolić najwybredniejszych nawet widzów. Jak rozmawiać z wujkiem, który jest w twoim wieku, albo z macochą seksbombą? To tylko niektóre problemy, z którymi muszą sobie poradzić bohaterowie serialu "Współczesna rodzina". Od czterech lat ten amerykański serial komediowy bije rekordy popularności.

Zabawne spięcia

Reklama

Ich rodzinne relacje wyglądają tak: 60-letni Jay Pritchett (Ed O’Neill) po rozwodzie ożenił się z piękną Kolumbijką Glorią (Sophia Vergara) i adoptował jej dziesięcioletniego syna Manny’ego (Rico Rodriguez). Córka Jay’a Claire (Julie Bowen) mieszka z mężem i trójką dzieci niedaleko ojca. Jej najmłodszy syn Luke (Nolan Gould) chodzi z Mannym, czyli ze swoim wujkiem, do jednej szkoły. A syn Jay’a Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) wraz ze swoim chłopakiem Cameronem (Eric Stonestreet) adoptował dziewczynkę z Wietnamu.

Cała rodzina kocha się, wspiera i akceptuje, jednak nie brakuje między nimi spięć, najczęściej przezabawnych. Serial doczekał się kilku statuetek Emmy (telewizyjne Oscary) i Złotego Globu za najlepszy serial komediowy.

Kryminał i SF

"Przebłysk jutra", który premierę będzie miał także w środę, to produkcja science-fiction. Pewnego dnia wszyscy ludzie na świecie tracą przytomność na 2 minuty i 17 sekund. Agent FBI Mark Benford (Joseph Fiennes) wraz ze współpracownikami próbuje ustalić, co spowodowało u ludzi utratę przytomności oraz co dokładnie działo się przez ten czas.

Trzecią propozycją jest serial kryminalny "Republika Doyle'ów". Jake Doyle (Allan Hawco) razem z ojcem Malachy (Sean McGinley) prowadzą prywatną agencję detektywistyczną w Nowej Funlandii. Prowadzone przez nich śledztwa często są na granicy prawa...


AW

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama