Reklama

FlashForward: Przebłysk jutra

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 86
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serial dopiero w lutym

AXN - kanał emitujący w Polsce nowy serial telewizji ABC, kolejny siódmy epizod pokaże dopiero za dwa miesiące.

Stacja pokazała szósty epizod 19 grudnia, ale będzie podtrzymywała napięcie aż do lutego. W tym czasie widzowie będą mieli szansę odświeżyć swoje wspomnienia przyszłości i obejrzeć ponownie jedną trzecią serialu.

Reklama

Od 9 stycznia AXN planuje bowiem prezentację, w zwykłych godzinach emisji, pierwszych sześciu odcinków, aby zachęcić tych, którzy nie są jeszcze fanami "Flashforward - Przebłysk jutra", lub opuścili kilka odcinków.

Dzięki temu, wszyscy będą mogli przygotować się na nowe zwroty akcji i niespodzianki, które przyniesie najnowsza seria..

W listopadzie sieć ABC, która jest producentem serialu, zdecydowała się bowiem na przerwę w nadawaniu serialu "Flashforward - Przebłysk jutra", co natychmiast wpłynęło na terminy emisji sieci AXN, która emituje odcinki serialu natychmiast po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Emisja serialu za Oceanem zakończyła się 3 grudnia prezentacją 10.odcinka "A561984", a po dłuższej niż zazwyczaj przerwie powrócić ma 4 marca.

W jego miejsce ABC postanowiła pokazać nową produkcję - "Deep End".

Dlatego też w Polsce AXN zaplanował premierę siódmego odcinka dopiero na 24 lutego.

Powtórki są dla tych który jeszcze w ogóle nie widzieli serialu. Jeśli należysz do grupy, która widziała, ale zapomniała, polecam szybki "starter kit":

Myślisz, że "FF" wreszcie się rozkręci? Powiadom nas o tym na FORUM.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje