Reklama

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 40
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Fear the Walking Dead": Trzeci sezon już latem na AMC

„Fear the Walking Dead”, partnerska produkcja „The Walking Dead”, już latem powróci na AMC z trzecim sezonem. Rozdzieleni bohaterowie spotkają się ponownie na granicy USA z Meksykiem. Stacja AMC udostępniła pierwsze zdjęcia z planu oraz szczegóły tego, co wydarzy się w kolejnej odsłonie serii. Serial kręcony jest obecnie w Baja Studios w Meksyku.

Wraz z początkiem trzeciego sezonu "Fear the Walking Dead" rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie na granicy USA z Meksykiem.

Reklama

Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata, bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny.

Madison (Kim Dickens) ponownie połączy się z Travisem (Cliff Curtis), natomiast Alicia (Alycia Debnam-Carey) nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Nick (Frank Dillane), który znajduje się wiele kilometrów od swojej matki, bierze udział w pierwszej akcji jako lider.

Jest świadkiem tego jak Luciana (Danay Garcia) zostaje zaatakowana przez amerykańską grupę militarną - parze udaje się uciec, ale Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności. Strandowi (Colman Domingo), który wrócił do zdrowia zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym, przyświeca nowy cel.

Z kolei Ofelia (Mercedes Mason) znajduje się w niewoli, co zweryfikuje jej umiejętność przetrwania i zdolność odnalezienia w sobie brutalności, którą kierował się jej ojciec.

Kolejna odsłona "Fear the Walking Dead" pojawi się już latem, a na trzeci sezon składać się będzie 16 odcinków. W Polsce trzeci sezon, podobnie jak dwa poprzednie, wyemituje kanał AMC.

"Fear the Walking Dead", partnerska produkcja "The Walking Dead", będąca najpopularniejszym serialem w USA wśród widzów w wieku od 18 do 49 lat na przestrzeni ostatnich pięciu lat, to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny.

Producentami wykonawczymi "Fear the Walking Dead" są Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert i Dave Erickson, a producentem serii jest AMC Studios. W serialu występują: Kim Dickens jako Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane jako Nick, Alycia Debnam-Carey jako Alicia, Mercedes Mason jako Ofelia i Colman Domingo jako Strand.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje