Fargo
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Fargo": Joe Keery dołączył do obsady piątego sezonu!

Jak donosi portal "Variety", w piątym sezonie serialu "Fargo" zobaczymy troje nowych aktorów. Jednym z nich jest Joe Keery, gwiazdor serialu "Stranger Things". Oprócz niego do obsady kolejnej odsłony "Fargo" pojawią się Lamorne Morris ("Jess i chłopaki") i Richa Moorjani ("Jeszcze nigdy…").

Informacje na temat nowych postaci w "Fargo" są nad wyraz skąpe. Joe Keery zagra Gatora Tillmana, Lamorne Morris wcieli się w Witta Farra, a Richa Moorjani w Indirę Olmstead. Kim będą ci bohaterowie, tego jednak nie ujawniono. Wymieniona trójka aktorów dołączy do ogłoszonych wcześniej członków obsady - Jona Hamma, Juno Temple i Jennifer Jason Leigh.

Reklama

"Fargo": Co wiemy o piątym sezonie?

Równie tajemnicza jest fabuła piątego sezonu serialu "Fargo". W lakonicznym opisie czytamy, że twórcy serialu odpowiedzą tym razem na pytania o to, kiedy porwanie nie jest porwaniem i co, jeśli twoja żona w rzeczywistości nie jest twoją żoną. Twórcą i reżyserem serialu "Fargo" jest Noah Hawley, a jego producentami wykonawczymi m.in. Ethan i Joel Coenowie, autorzy słynnego filmu pod tym samym tytułem, który stał się inspiracją dla tego popularnego serialu.

Serial "Fargo" debiutował na antenie stacji FX osiem lat temu. Przez cztery sezony przewinęło się przez niego wiele aktorskich znakomitości, by wspomnieć tylko Ewana McGregora, Martina Freemana, Patricka Wilsona, Mary Elizabeth Winstead czy Kirsten Dunst. Gwiazdorem ostatniego, czwartego sezonu serialu był Chris Rock.

Piąty sezon "Fargo" to jedna z dwóch produkcji, nad którymi pracuje obecnie Noah Hawley. Niedawno zatwierdzono do realizacji jego scenariusz serialu opartego na motywach legendarnej serii "Obcy" stworzonej przez Ridleya Scotta. Twórcy zapowiadają, że ta produkcja najbliższa tematycznie będzie pierwszym dwóm filmom serii: "Obcy - 8. pasażer Nostromo" oraz "Obcy - Decydujące starcie".  

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Joe Keery | Stranger Things
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy