Natasza Urbańska walczy o miano najbardziej wszechstronnego artysty w Polsce

Natasza Urbańska, czyli niezapomniana Silene Arbekajte-Nawrocka z "Fali zbrodni", w piątek 3 października o godzinie 21.05 - stanie do rywalizacji o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. W nowym programie TVP2 "SuperSTARcie" walczyć będzie o zwycięstwo m.in. z Reni Jusis, Mieczysławem Szcześniakiem i Rafałem Brzozowskim.


Reklama

Natasza Urbańska - choć jest niezwykle piękna i bardzo utalentowana - nie miała do tej pory szczęścia w... konkursach, jakimi są telewizyjne programy, w których gwiazdy rywalizują ze sobą o sympatię widzów i o najwyższe miejsce na podium. Przypomnijmy, że w 1. edycji show "Jak oni śpiewają" serialowa Silene z "Fali zbrodni" przegrała w finałowym odcinku z Agnieszką Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", a w 10. edycji "Tańca z gwiazdami" lepsza od niej okazała się Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość".

- Od dzieciństwa mozolnie wspinam się pod górkę i powtarzam sobie, że może następnym razem wygram - powiedziała kiedyś Natasza w wywiadzie, dodając, że już jako dziecko dobrze poznała smak... porażki, bo brała udział w wielu zawodach gimnastycznych i wszystkie przegrywała.

- To dało mi zaprawę przed dorosłym życiem - wyznała.

- Na scenie występuję już od 18 lat. Przez te wszystkie lata dorobiłam się naprawdę grubej skóry. Chociaż oczywiście słowa krytyki zawsze bolą. Ale jeżeli ona jest konstruktywna, to może być tylko budująca. Bez niej niczego się nie nauczymy. Rzeczywiście, media wysoko stawiają mi poprzeczkę. Postaram się z całych sił, żeby sprostać oczekiwaniom - tak odniosła się do słów krytyki po swoich poprzednich występach w wywiadzie udzielonemu PAPLife.

Wiele wskazuje na to, że w nowym show Dwójki "SuperSTARcie", w którym 10 gwiazd polskiej sceny muzycznej mierzyć się będzie z piosenkami reprezentującymi przeróżne gatunki, Natasza Urbańska ma szansę udowodnić, że jest najlepsza! Ma przecież ogromne doświadczenie jako wokalistka, bo od kilku lat niemal co wieczór występuje w przedstawieniach warszawskiego Teatru Buffo i potrafi zaśpiewać dosłownie wszystko - od nastrojowych ballad rosyjskich i bałkańskich, przez polskie szlagiery przedwojenne, po przeboje rodem z Włoch i Francji oraz piosenki rockowe znane z repertuaru największych gwiazd tego gatunku. 

- Zdecydowałam się na ten program, kiedy dowiedziałam się, jakie wspaniałe osobistości muzyczne biorą w nim udział. Pomyślałam sobie: dobra, wchodzę w to! Mam nadzieję, że będę mogła nauczyć się od nich czegoś nowego. Bardzo chcę się sprawdzić. Sama jestem ciekawa tego, czy podołam. Może odkryję w sobie jakieś nieznane mi jeszcze dotąd oblicze. Mam nadzieję, że będę to traktować tylko, jako zabawę z duża dawką adrenaliny - wyznała w rozmowie z PAPLife.

W piątek 3 października o godzinie 21.05 Natasza Urbańska po raz pierwszy stanie na scenie Dwójki w programie "SuperSTAcie". W 1. odcinku show głównym bohaterem będzie... rock, a w jury w fotelu zarezerwowanym dla gości specjalnych zasiądzie Kasia Nosowska.

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje