Emily w Paryżu
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 21
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Emily w Paryżu": Lily Collins zdradza szczegóły czwartego sezonu! Będzie się działo

„Więcej zabawy, więcej mody”. Tak zaczyna swoją wypowiedź o czwartym sezonie „Emily w Paryżu” Lily Collins. I zapewnia jednocześnie, że w najnowszych odcinkach Emily będzie musiała odpowiedzieć sobie na ważne pytanie – czy to, czego pragnęła przez całe swoje życie, to naprawdę coś, czego potrzebuje? Zobaczcie najnowszy klip o serialu zaprezentowany podczas TUDUM!

"Emily w Paryżu": Jakie postacie powrócą w czwartym sezonie?

W trzecim sezonie "Emily w Paryżu" poznaliśmy nowe postacie, między innymi Nicolasa (Paul Forman) i Sofię (Melia Kreiling). 

Biorąc pod uwagę szokujący finał trzeciego sezonu, Lily Collins, Lucas Bravo i Camille Razat z pewnością powrócą w kontynuacji. Związek Alfiego i Emily będzie stał pod znakiem zapytania, więc powrót Luciena Laviscounta jako Alfiego w czwartym sezonie jest bardzo prawdopodobny. Ponadto, "Emily w Paryżu" nie byłaby taka sama bez Ashley Park jako Mindy.

Reklama

Zobacz też: TUDUM 2023: Wydarzenie dla fanów Netflix już jutro! Wszystkie nowości w jednym miejscu

"Emily w Paryżu": Co wydarzyło się w trzecim sezonie?

"Emily w Paryżu" cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczą nie tylko wyniki oglądalności, ale także wznowienie serialu od razu na dwa sezony (po premierze drugiej serii). 

"Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu" - czytamy w opisie Netfliksa.

Zobacz też:

"The Crown": Claire Foy i Olivia Colman wystąpią w finałowym sezonie

"Wednesday": Co wydarzy się w drugim sezonie hitu Netflixa?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Emily w Paryżu | Lily Collins | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy