Reklama

"Elif": Nawet urodziny obchodzi w pracy

​Czas, by do grona naszych tureckich znajomych dołączyła pierwsza dziecięca gwiazda. Isabella Damla Güvenilir w styczniu tego roku obchodziła ósme urodziny. Jej dorobek to na razie rola tylko w jednym serialu, ale za to liczącym już prawie 500 odcinków.

"Elif" to wzruszająca opowieść o dziewczynce, która trafia pod opiekę przyjaciółki ciężko chorej matki. Kobieta pracuje jako pokojówka w wystawnej posiadłości rodziny Emiroğlu. Często zabiera ze sobą Elif, by ochronić małą przed zakusami okrutnego ojczyma. Nikt natomiast nie wie, że głowa domu, Kenan Emiroğlu (Altug Seçkiner), to w rzeczywistości biologiczny ojciec Elif.

Telenowela weszła na ekrany w Turcji w 2014 roku. Łatwo więc wyliczyć, że malutka Isabella, wcielając się w tytułową bohaterkę, miała zaledwie pięć lat.

Od chwili debiutu artystka z warkoczykami właściwie nie przerywa pracy. Nawet wspomniane urodziny, zamiast w gronie rówieśników, świętowała na planie, w towarzystwie obsady serialu. Wiadomo też, że nigdzie nie rusza się bez licznego grona ochroniarzy.

Być może gwiazdorskie życie to coś, o czym śni niejedna dziewczynka. Pytanie, czy Isabella z kolei marzy o normalnym dzieciństwie?

KLC

Reklama

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje