Reklama

Elif

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 5127
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Elif": Co wydarzy się w nowych odcinkach hitowego tureckiego serialu?

"Elif" to popularny turecki serial, który opowiada o losach dziewczynki i jej mamy Melek. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Kiedy i gdzie oglądać? Nie czekaj i przeczytaj streszczenia nowych odcinków "Elif"!


"Elif" - odc. 1136. Fikret zostaje zamordowana. Hümeyra podejrzewa Leventa o zdradę

Hümeyra próbuje dodzwonić się do Leventa, ale ten nie odbiera. Kiymet przegląda gazetę i zatrzymuje wzrok ma jednym z artykułów. Pokazuje Hümeyrze wiadomość w gazecie o rzekomym romansie Leventa z piosenkarką Yasmin, którą ochrania. Kobieta jest załamana. Tymczasem Mahir odwiedza Melek, która opowiada mu, że "Elif" zauważyła w rzeczach Kiymet zakrwawioną bluzkę. Mężczyzna ma złe przeczucie, dlatego postanawia wrócić do biura Fikret. Tam Mahir dowiaduje się, że adwokatka została zamordowana. Jest prawie pewien, że Kiymet jest odpowiedzialna za zabicie Fikret. Postanawia zdobyć zakrwawioną koszulę, o której wspominała Melek. Levent próbuje skontaktować się z Hümeyrą, ponieważ obawia się, że kobieta uwierzyła w prasowe plotki.

Reklama

1136. odcinek serialu ""Elif"" będzie można obejrzeć w czwartek, 20 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

"Elif" - odc. 1137. Levent pokazuje Hümeyrze pierścionek.

Şafak i Jülide kłócą się. Jest bardzo zadowolona, że w małżeństwie jej syna dzieje się coraz gorzej. W tym czasie Leman czeka na dobrą okazję, by pozbyć się synowej. Hümeyra, Macide oraz Kiymet przygotowują ubrania dla potrzebujących. Gulmus przynosi też zakrwawioną bluzkę Kiymet. Kobieta musi wymyśleć historię o rzekomym upadku, po czym zabiera koszulę pod pretekstem oddania jej do pralni. Melek i "Elif" przychodzą do domu Haktanirów na proszoną kolację. Towarzyszy im Mahir. Kiymet jest niezadowolona z tego powodu. Tymczasem Mahir informuje Melek o zabójstwie Fikret. Levent przyjeżdża do Hümeyry, żeby porozmawiać. Tłumaczy, że nie odbierał jej telefonów, ponieważ był zajęty wybieraniem pierścionka zaręczynowego dla Hümeyry.

Kolejny, 1137. odcinek "Elif" będzie można obejrzeć w piątek - 21 stycznia. Zostanie on wyemitowany przez stację TVP 1 o godzinie 14:00. Całość potrwa około 45 minut.

"Elif" - odc. 1138. Mahir oddaje koszulę do analizy

Mahir pokazuje Kiymet zakrwawioną bluzkę i oskarża kobietę o zabicie mecenas Fikret. Mężczyzna pewny, że krew na bluzce należy Fikret, dlatego oddaje rzecz do analizy. Levent jest rozczarowany, ponieważ Hümeyra uwierzyła w prasowe plotki, tym samym oskarżając go o zdradę. Tłumaczy, że nie chciał zepsuć niespodzianki. Kobieta jest zaskoczona, postanawia zrobić wszystko, by odzyskać zaufanie Leventa. Mahir dostaje wyniki analizy laboratoryjnej. Okazuje się, że krew na bluzce nie należy do Fikret. Ma poczucie winy, że oskarżył matkę o morderstwo. Tymczasem Melek spotyka się z Kiymet i prowokuje do przyznania się do winy. Kobieta nie podejrzewa, że Melek nagrała jej wyzwanie.

Kiedy i gdzie oglądać 1138. odcinek "Elif"? 1138. odcinek "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek 24 stycznia na stacji TVP 1 o godzinie 14:00.

"Elif" - odc. 1139. Mahira dręczą wyrzuty sumienia. Kiymet prosi Melek o wybaczenie

Mahir prosi matkę o wybaczenie, dręczą go wyrzuty sumienia. Po rozmowie z Mahirem, Kiymet wyciąga z worka zakrwawioną koszulę i uśmiecha się szeroko. Okazuje się, że kobieta podmieniła bluzki, a krew, która była poddana analizie, należała do Gulsium. Kerem odbiera raport analizy lekarstw, którą zleciła mama "Elif". W dokumencie zaznaczono, że Melek już dawno temu oddała leki Macide do analizy. Tymczasem Melek siedzi w fotelu i uruchamia na telefonie aplikację dyktafonu. Okazuje się, że kobieta nagrała swoją rozmowę z Kiymet, na której ta przyznaje się do swoich przestępstw. Kiymet z kolei jest przekonana, że Melek coś planuje. Macide planuje odwiedzić Melek. Kiymet wyraża chęć towarzyszenia siostrze, by zrozumieć, jakie zamiary wobec niej ma Melek. W dniu wizyty Kiymet prosi Melek o wybaczenie.

1139. odcinek "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 25 stycznia, na stacji TVP 1 o godzinie 14:00.

"Elif" - odc. 1140. Kiymet dowiaduje się o nagraniu w telefonie Melek

Kiymet znajduje w torebce Melek jej telefon. Przeglądając zapisane na nim pliki, uwagę przekuwa nagranie audio, które postanawia odsłuchać. Gdy Kiymet słyszy swój głos i to, jak przyznaje się do przestępstw, ogarnia ją przerażenie. Niestety zostaje przyłapana przy grzebaniu w torebce Melek. Kerem cieszy się z współpracy z firmą odzieżową Dream-Tex. Jednak taka inwestycja wymaga ogromnych finansów. Levent przyjeżdża do leśniczówki, żeby dokonać niektórych napraw. Na miejscu zastaje Hümeyrę, która prosi go o drugą szansę oraz oświadcza mu się. Melek chcę jak najszybciej iść do policji, by pokazać nagranie. Jednak dowiaduje się, Kiymet porywa jej córkę. 

1140. odcinek "Elif" będzie można obejrzeć w środę - 26 stycznia. Zostanie on wyemitowany przez stację TVP 1 o godzinie 14:00.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy