Dzielnica strachu
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 190
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co się dzieje z gwiazdą "Świata według Kiepskich"? Wiemy, co teraz będzie robiła

W szóstym sezonie "Dzielnicy strachu" w jednej z gościnnych ról zobaczymy Barbarę Mularczyk, czyli niezapomnianą Mariolkę ze "Świata według Kiepskich". Okazuje się, że ci, którzy myśleli, że jej przygoda z aktorstwem skończy się wraz z ostatnim klapsem na planie kultowej produkcji Polsatu, byli w błędzie. W jakiej roli pojawi się w uwielbianym serialu?

Trudno uwierzyć, że Barbarze Mularczyk lada moment (na początku kwietnia) stuknie czterdziestka. Gdy 16 marca 1999 roku po raz pierwszy zobaczyliśmy ją jako Mariolkę w "Świecie według Kiepskich", miała zaledwie 15 lat.

"Byłam dzieckiem. Dorastałam razem z moją bohaterką i mogę śmiało powiedzieć, że obsada serialu to moja druga rodzina" - stwierdziła niedawno, wspominając początki kariery.

Barbara Mularczyk: Nie chciała robić kariery kosztem rodziny

Wydawało się, że Barbara jest wręcz stworzona do aktorstwa. Ona jednak wcale nie miała zamiaru poświęcić życia temu zawodowi i po maturze wybrała zupełnie inną profesję.

Reklama

"Jestem aktorką jednej roli, którą kocham" - wyznała po latach w rozmowie z serwisem Pomponik.

Serialowa Mariolka Kiepska nigdy nie kryła, że jej nadrzędnym celem było ukończenie studiów i założenie rodziny.

"To było najważniejsze i to mi się udało" - mówi.

Barbara jest absolwentką wydziału dziennikarstwa i komunikacji społecznej na jednej z wrocławskich uczelni, a od 2011 roku idzie przez życie u boku Rafała Potockiego, z którym doczekała się dwójki dzieci: w 2012 roku na świecie pojawiła się ich córka Aleksandra, a 4 lata później rodzina powiększyła się o Janka.

"Bardzo trudno pogodzić robienie kariery z byciem pełnoetatową mamą. Okres, kiedy dzieci są małe, jest niezwykle ważny, chciałam mieć dla nich jak najwięcej czasu" - wspomina Barbara.

"Teraz mam więcej czasu, jest lżej, więc zacznę chodzić na castingi" - obiecała reporterowi Pomponika półtora roku temu po wielkiej Jubileuszowej Gali z okazji 30-lecia Polsatu.

Barbara Mularczyk udowodni, że nie jest tylko Mariolką z "Kiepskich"?

Barbara Mularczyk w końcu postanowiła wrócić przed kamerę. Jak dowiedziało się "Życie na gorąco", kilka tygodni temu dołączyła do obsady "Dzielnicy strachu" (emisja w TV Puls 2 codziennie - począwszy od 4 marca - od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00). Podjęła się zadania zagrania zrozpaczonej matki 7-letniego chłopca, którego uprowadzono z placu zabaw.

"Otrzymała ciekawą rolę, a producenci zapewniają, że doskonale się w niej odnalazła" - czytamy w tygodniku.

Gwiazda "Świata według Kiepskich" pojawi się co prawda tylko w jednym z odcinków "Dzielnicy strachu", ale - jak żartuje - to dobry początek. Aktorka zamierza udowodnić, że nie jest tylko Mariolką.

"To, że jestem z nią kojarzona, wcale mi nie przeszkadza. Kiedy dowiedziałam się, że 'Kiepscy' znikają z anteny, było mi smutno. Ale... wiedziałam, że to kiedyś nastąpi" - mówi i dodaje, że chciałaby, żeby jej przygoda z aktorstwem miała ciąg dalszy.

Źródło: AIM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy