Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 292
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Yaman składa propozycję Seher. Reakcja kobiety zaskoczy wszystkich!

"Dziedzictwo" to nowy turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Produkcja zapewnia sporą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu? Yaman próbuje pozbyć się Seher, która za wszelką cenę walczy o opiekę nad małym Yusufem. Mężczyzna proponuje jej pieniądze za odejście. Jak na tę propozycję zareaguje Seher?

"Dziedzictwo" – opis fabuły serialu

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa.

W wyniku wypadku chłopiec stracił matkę Kevser, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd wyszła za mąż bez zgody ojca. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Reklama

"Dziedzictwo": odcinek 6 – streszczenie. Yaman proponuje Seher pieniądze za odejście

Mały Yusuf wyczekuje przybycia swojej cioci. Domownicy skrzętnie ukrywają przed chłopcem fakt, że dziewczyna dzień i noc stoi przed bramą, błagając o spotkanie z chłopcem.

Yaman zdaje sobie sprawę z więzi, jaka powstała między Yusufem i Seher, dlatego stara się za wszelką cenę pozbyć konkurentki o względy chłopca. Gdy proponuje jej pieniądze, oburzona dziewczyna ku zdumieniu wszystkich domowników i współpracowników Yamana, wymierza mu policzek.

Syn Nadire, Frat zwierza się swojemu przełożonemu komisarzowi policji Alemu ze swoich obaw o Seher, którą traktuję jak siostrę. Ali obiecuje go wesprzeć, ale najpierw musi zająć się swoim stryjkiem Osmanem, który konsekwentnie odmawia zatrudnienia pomocy.

Wściekły Yaman najpierw każe swoim ludziom wywieźć Seher, a następnie przywieźć ją z powrotem do rezydencji, gdzie zamyka ją w piwnicy.

"Dziedzictwo": odcinek 6. Gdzie i kiedy oglądać?

Kiedy i na jakim kanale oglądać "Dziedzictwo"? Odcinek 6. serialu "Dziedzictwo" zostanie wyemitowany w czwartek, 6 kwietnia 2023 roku. Premierę będzie można obejrzeć o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Z kolei powtórki serialu "Dziedzictwo" są pokazywane od poniedziałku do piątku o godz. 5:15 w TVP 1.

Wszystkie odcinki serialu "Dziedzictwo" będzie można obejrzeć również w internecie. Dostępne są na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

"Zakazany owoc": Sahika wraca do domu Kayi. Leyla krytykuje Yildiz

"Akacjowa 38": Manuela zostaje zaatakowana. Czy Germán ją uratuje?

"Wspaniałe stulecie": Odcinek 247. Mustafa konfrontuje się z sułtanem Sulejmanem

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | streszczenia odcinków | TVP 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy