Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1188
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Yaman i Seher biorą ślub. Frat poznaje piękną nieznajomą

"Dziedzictwo" to niezwykle lubiana w Polsce telenowela produkcji tureckiej. Serial zadebiutował w naszym kraju w marcu tego roku i z miejsca zdobył sympatie widzów. Co wydarzy się w odcinkach 166-170? Z całą pewnością emocji nie zabraknie. Czy ślub Yamana i Seher obejdzie się bez przeszkód? Sprawdź nasze streszczenia!

"Dziedzictwo" to turecki serial, który miał swoją premierę w 2020 roku. Polscy telewidzowie mogą go oglądać od marca tego roku. Produkcja zdobyła sympatię miłośników niespodziewanych zwrotów akcji, intryg oraz emocjonujących chwil i relacji pomiędzy bohaterami. O czym opowiada serial "Dziedzictwo"? Fabuła obraca się wokół Seher, która opiekuje się synem swojej tragicznie zmarłej siostry - Yusufem. Obydwoje mieszkają u Yamana, który jest wujkiem chłopca. Z biegiem czasu pomiędzy Yamanem a Seher zaczyna rodzić się uczucie. 

Reklama

"Dziedzictwo": Odcinek 166 - streszczenie. Ślub Yamana i Seher

Seher i Yaman witają się z gośćmi w rezydencji. Wkrótce na miejsce przyjeżdża spóźniony urzędnik stanu cywilnego. Para bierze ślub, a Zuhal i Ikbal uświadamiają sobie, że ich plan nie wypalił. 

Frat poznaje na weselu pewną dziewczynę - Neslihan, z którą spędza cały wieczór tańcząc. Mężczyzna jest nią niezwykle onieśmielony, jednak z wrażenia, zapomina spytać ją o imię. 

"Dziedzictwo": Odcinek 167 - streszczenie. Seher czuje się nieswojo

Wesele Seher i Yamana trwa. Nowożeńcy budzą podziw wśród zgromadzonych gości. Atmosfera jest niezwykle radosna, jednak Zuhal i Ikbal z trudem ukrywają zły humor. 

Seher czuje się nieswojo, mając świadomość, że wkrótce spędzi noc u boku swojego męża. Z tego powodu stara się przedłużyć wesele. 

"Dziedzictwo": Odcinek 168 - streszczenie. Frat myśli o pięknej nieznajomej

Zuhal jest zła na Ikbal. Dziewczyna zamyka się w pokoju. Wytyka swojej siostrze to, że ściągnęła ją z Londynu. Ikbal stara się ją uspokoić. Zapewnia Zuhal, że wszystko naprawi. 

Tymczasem Seher jest skrępowana perspektywą spędzenia nocy z Yamanem. Frat cały czas myśli o pięknej nieznajomej. Jednocześnie jest zły na siebie, że nie zapytał jej o imię.

"Dziedzictwo": Odcinek 169 - streszczenie. Yaman proponuje zorganizowanie kolacji

Seher czuje się nieswojo w towarzystwie swojego świeżo upieczonego męża. Z kolei Yaman nie może się nacieszyć jej obecnością. Mężczyzna proponuje swojej małżonce wyprawienie rodzinnej kolacji. Seher zgadza się na ten pomysł. 

Ikbal próbuje przymilać się do swojej szwagierki. Dzięki temu chce utrzymać swoją pozycję w rezydencji. Z kolei Zuhal coraz ciężej przeżywa sytuację w domu. 

"Dziedzictwo": Odcinek 170 - streszczenie. Frat poznaje imię poznanej na weselu nieznajomej

Seher unika Yamana. Z kolei mężczyzna chce wyznać jej miłość, jednak nie ma ku temu sposobności. Nadire i Frat przybywają na kolację. Frat poznaje imię poznanej na weselu dziewczyny - Neslihan. 

Czarna jest wściekła na Ibrahima. Kiraz i Ali starają dowiedzieć się, o co może jej chodzić.  

"Dziedzictwo" odc. 166-170 – kiedy i gdzie oglądać?

"Dziedzictwo" to serial turecki, który telewidzowie mogą oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Kiedy zostaną wyemitowane odcinki 166-170? Poniżej lista: 

  • odcinek 166 – emisja w poniedziałek 4 grudnia o godzinie 16:05 na TVP 1
  • odcinek 167 – emisja we wtorek 5 grudnia o godzinie 16:05 na TVP 1
  • odcinek 168 – emisja w środę 6 grudnia o godzinie 16:05 na TVP 1
  • odcinek 169 – emisja w czwartek 7 grudnia o godzinie 16:05 na TVP 1
  • odcinek 170 – emisja w piątek 8 grudnia o godzinie 16:05 na TVP 1

Powtórki poszczególnych epizodów można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 5:15 na TVP1. Wszystkie epizody są dostępne na platformie TVP VOD. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy