Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 1717
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Szokujące odkrycie Kiraz! Begüm grozi samobójstwem

"Dziedzictwo" to nowy turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Widzowie pokochali produkcję za sporą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Osman w tajemnicy przed wszystkimi udaje się do swojego znajomego zaprosić go na ślub Alego i Begüm. Kiraz dokona szokującego odkrycia. Co zrobi Begüm? Kobieta zagrozi, że odbierze sobie życie, jeśli prawda o jej matce wyjdzie na jaw!

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

"Dziedzictwo": odcinek 52 – streszczenie. Osman ponownie znika, a Ali i Kiraz ruszają na poszukiwania

Ekipa Alego w tajemnicy przed ich przełożonym prowadzi własne dochodzenie w sprawie matki Begüm. Osman również dzwoni do znajomego z Monachium i prosi go o sprawdzenie tamtejszych szpitali i nawiązanie kontaktu z mamą przyszłej synowej. Ali jest świadkiem jego rozmowy. Ma żal do stryja, że nie uszanował jego decyzji.

Reklama

Nazajutrz Kiraz odkrywa, że Osman zniknął i nie wziął rano leków. Ali i Kiraz wyruszają na poszukiwania. Begüm jest zła, że Ali znowu nie pomoże jej w przygotowaniach do ślubu. Okazuje się, że Osman pojechał do swojego znajomego zaprosić go na ślub.

Yaman próbuje dowiedzieć się od Ziyi, co zaszło. Ikbal umiera ze strachu w obawie, że jej mąż powie bratu prawdę o śmierci Kevser. Ziya przyznaje, że doznał szoku na widok wypadku Seher.

"Dziedzictwo": odcinek 53 – streszczenie. Kiraz dokona szokującego odkrycia. Co zrobi Begüm?

Ali i Kiraz jadą odebrać Osmana. Kiraz źle zapisuje adres i samochód grzęźnie w błocie. Ali nie ma wątpliwości, że Kiraz przyciąga pecha jak magnes.

Ziya ma ochotę na skrzydełka z grilla w sosie według przepisu Arifa. Seher korzysta ze wskazówek Yamana i przygotowuje sos. Wszyscy są pod wrażeniem jej talentu kulinarnego.

Alemu i Kiraz wreszcie udaje się wydobyć z błota i odbierają Osmana. Ali przeprasza stryja za swoje zachowanie. Pod nieobecność Begüm Kiraz odbiera telefon od jej matki. Przekonana, że rozmawia z córką, kobieta opowiada o prezentach ślubnych, które kupiła dla Begüm i Alego we Włoszech.

Kiraz nie może uwierzyć, że Begüm zmyśliła chorobę matki, żeby poślubić Alego. Ta szantażuje Kiraz, że odbierze sobie życie, jeśli powie Alemu prawdę.

Tymczasem Zuhal poniża Seher. Yaman, który jest świadkiem tej sceny, surowo ją karci. Ma również pretensję do Seher, że pozwala sobą pomiatać.

"Dziedzictwo": odc. 52-53. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Dziedzictwo" emitowany jest na antenie TVP 1 od 30 marca. Zajął miejsce innego tureckiego hitu — "Przysięgi". Transmitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 16:05. Najnowsze odcinki serialu zostaną wyemitowane w dniach:

  • "Dziedzictwo": odc. 52 w poniedziałek 19 czerwca,
  • "Dziedzictwo": odc. 53 we wtorek 20 czerwca.

Osoby, które nie będą mogły wówczas zasiąść przed ekranem, mogą równiez śledzić powtórki odcinków serialu "Dziedzictwo" w TVP1 o godzinie 5:05 lub w dowolnej chwili obejrzeć serial na platformie streamingowej TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku.

Zobacz także:

"Trzy siostry": Odc. 65-69. Czy Derya wyjedzie z kraju? Z kim Turkan ma dziecko? Kto jest ojcem Donus?

"Zakazany owoc": Ender i Kaya rozwiodą się. Zdrada będzie bolesna

"M jak miłość" po wakacjach: To on ją do tego doprowadzi. Gorzko pożałuje

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy