Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 1717
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Śmierć jednego z głównych bohaterów. Yusuf trafia do opieki społecznej

"Dziedzictwo" to turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Widzowie pokochali produkcję za sporą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów. W kolejnych odcinkach Ikbal będzie realizować następne plany intrygi wobec Seher i Yusufa. Ali postanowi oznajmić Begüm, że muszą się rozstać. Kobieta nie będzie potrafiła się z pogodzić z tym faktem. Zaatakuje Kiraz i Osmana, który trafi do szpitala, ale jego życia nie uda się uratować.

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

"Dziedzictwo": odcinek 57 – streszczenie. Ikbal podmienia leki Seher

Seher powoli dochodzi do siebie. Tymczasem Ikbal nadal próbuje zburzyć równowagę psychiczną Yusufa. Ikbal podmienia leki Seher na takie, które ją otumaniają. Tymczasem Begüm stara się odzyskać względy Alego, on jednak nawet nie chce na nią spojrzeć.

Reklama

Kiraz dręczą wyrzuty sumienia, że nie powiedziała Alemu o intrydze Begüm. Dziewczyna obawia się, że młody komisarz jej tego nie wybaczy. Ali przypadkiem słyszy jej rozmowę z Begüm i dowiaduje się, że Kiraz zataiła przed nim prawdę.

"Dziedzictwo": odcinek 58 – streszczenie. Yusuf słyszy głos zmarłej matki

Zuhal traci nadzieję na pozbycie się rywalki. Ikbal jednak nie poddaje się i knuje kolejny plan, który ma zadać Seher ostateczny cios. Seher zapada w głęboki sen. Yusuf jest przerażony. Chłopcu przypomina się śmierć matki.

Ikbal, żeby bardziej wpłynąć na chłopca, puszcza mu nagrania z głosem jego zmarłej mamy. Kiraz próbuje odzyskać zaufanie Alego. Ten jednak jest nieugięty. Tymczasem Ikbal za zgodą Yamana przekazuje Zuhal swoje udziały w firmie.

"Dziedzictwo": odcinek 59 – streszczenie. Rozstanie Alego i Begüm

Domownicy nie mogą znaleźć Yusufa. Okazuje się, że chłopiec, zwiedziony głosem matki z nagrania, zasnął w dawnym pokoju Kevser. Gdy mówi jednak o słyszanym głosie, wszyscy są przekonani, że miał omamy.

Ali informuje Begüm, że to koniec ich związku. Dziewczyna wpada w szał i przysięga zemstę na Kiraz. Tymczasem Osman robi wszystko, by zakończyć konflikt między Alim i Kiraz.

"Dziedzictwo": odcinek 60 – streszczenie. Begüm atakuje Kiraz i Osmana

Zaniepokojona stanem Yusufa Seher postanawia odstawić otumaniające ją leki, by móc poświęcić się opiece nad siostrzeńcem. Yaman nawiązuje coraz bliższą więź z Yusufem. Uczy chłopca strzelać z łuku i opowiada mu bajki na dobranoc.

Kiraz późnym wieczorem wychodzi do dyżurnej apteki po leki dla Osmana. Drogę zachodzi jej Begüm i w szale atakuje dziewczynę. Podczas przepychanki Kiraz rani się w rękę. Ali jest świadkiem całego zajścia. Mimo błagań Begüm, odtrąca byłą narzeczoną i udziela pomocy Kiraz.

Gdy Kiraz i Ali opatrują ranę w aptece, Begüm idzie do domu Osmana. Tam robi starszemu mężczyźnie wyrzuty, że nie przekonał Alego do małżeństwa. Kobieta jest tak napastliwa i agresywna, że Osman słabnie i traci przytomność. Begüm zaciera ślady wypadku.

Ikbal każe swojemu człowiekowi poinformować opiekę społeczną o nadużyciach wobec Yusufa. Jest pewna, że dzięki temu Yusuf i Seher raz na zawsze znikną z rezydencji i życia Yamana.

"Dziedzictwo": odcinek 61 – streszczenie. Yusuf trafia do opieki społecznej, a Osman umiera w szpitalu

Pod nieobecność Yamana opieka społeczna przyjeżdża do rezydencji, żeby zabrać Yusufa. Seher robi wszystko, żeby ich powstrzymać. Gdy jednak pracownicy socjalni grożą interwencją policji i przekonują Seher, że to uniemożliwi im uzyskanie prawa do opieki nad chłopcem, Seher z ciężkim sercem zgadza się im go przekazać.

Gdy Yaman dociera do rezydencji, chłopca już tam nie ma. Wyrusza jego śladem, a Seher mu towarzyszy. Seher przekonuje Yamana, że dla dobra chłopca powinien zachować spokój.

W szpitalu lekarzom nie udaje się uratować Osmana. Mężczyzna umiera. w ostatnich chwilach życia odbiera od Alego i Kiraz obietnicę, że będą się sobą opiekować i zostaną razem na zawsze. Wszyscy pogrążają się w rozpaczy, a Kiraz zarzuca sobie, że zostawiła Osmana samego.

"Dziedzictwo": odc. 57-61. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Dziedzictwo" emitowany jest na antenie TVP 1 od 30 marca. Zajął miejsce innego tureckiego hitu — "Przysięgi". Transmitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 16:05. Najnowsze odcinki serialu zostaną wyemitowane w dniach:

  • "Dziedzictwo": odcinek 57 w poniedziałek 26 czerwca,
  • "Dziedzictwo": odcinek 58 we wtorek 27 czerwca,
  • "Dziedzictwo": odcinek 59 w środę 28 czerwca,
  • "Dziedzictwo": odcinek 60 w czwartek 29 czerwca,
  • "Dziedzictwo": odcinek 61 w piątek 30 czerwca,

Osoby, które nie będą mogły wówczas zasiąść przed ekranem, mogą równiez śledzić powtórki odcinków serialu "Dziedzictwo" w TVP1 o godzinie 5:05 lub w dowolnej chwili obejrzeć serial na platformie streamingowej TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku.

Zobacz także:

"Zakazany owoc": Halit przyłapie Yildiz na gorącym uczynku?

"Klan": Odcinek 4173. Koniec małżeństwa! Podejmie decyzję o rozwodzie!

"M jak miłość": Mikołaj Roznerski zdradził dalsze losy serialu? Zdjęcie jest podpowiedzią

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: streszczenia odcinków | TVP 1 | Dziedzictwo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy