Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 1717
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Ranna Seher i intryga Ikbal. Pozbędzie się małego Yusufa?

Najnowsze odcinki tureckiego serialu "Dziedzictwo" dostarczą fanom wielkich emocji. Ali poczuje się poniżony przez Begüm, a Seher będzie miała poważny wypadek. Jakiego urazu dozna dziewczyna i co jeszcze wydarzy się w nowych epizodach? Sprawdźcie, czytając nasze krótkie streszczenie odcinków 54-55 "Dziedzictwa", które już niedługo obejrzycie na antenie Telewizji Polskiej.

"Dziedzictwo" to turecki serial, w którym przedstawiona została historia miłosna pięknej, choć biednej dziewczyny o imieniu Seher i bogatego biznesmena Yamana o nieco aroganckim usposobieniu. Początkowo nie darzą się oni sympatią z uwagi na wychowanie i odmienne poglądy. W miarę upływu czasu, stopniowo jednak zbliżają się do siebie pod wpływem miłości do siostrzeńca Yusufa, którym oboje się opiekują. 

Reklama

Miłość do chłopca sprawia, że również pomiędzy Seher i Yamanem zaczyna rodzić się silne uczucie. Jednak, czy to będzie wystarczająco silne, aby pokonać przeciwności losu i stworzyć prawdziwą rodzinę? Tego, co aktualnie dzieje się w serialu, dowiecie się, czytając streszczenie odcinków 54-55 "Dziedzictwa".

"Dziedzictwo": odcinek 54 – streszczenie. Ali czuje się poniżony i oszukany przez Begüm

"Dziedzictwo" streszczenie odcinka 54 prezentuje się następująco: Seher chce pracować z domu. Prosi więc Selima o taką możliwość. Tymczasem Ali zupełnie nie potrafi odnaleźć się podczas przygotowań do ślubu. Postanawia, że ubrania nie są najważniejsze i przed ołtarzem zamierza stanąć w starym garniturze. Mówi o tym Osmanowi, który jest zaskoczony jego wyborem, ale akceptuje decyzję bratanka. 

Tymczasem ekipa Alego pokazuje mu filmik, na którym widoczna jest matka Begüm na zakupach we Włoszech. Gdy do mężczyzny dociera, że jego przyszła teściowa jest cała i zdrowa, postanawia poważnie porozmawiać z przyszłą żoną. Ali czuje się poniżony i oszukany przez Begüm. Jest na nią naprawdę wściekły. Ona z kolei jest pewna, że to Kiraz na nią doniosła. 

"Dziedzictwo": odcinek 55 – streszczenie. Seher jest ranna, a Ikbal chce pozbyć się Yusufa

"Dziedzictwo" streszczenie odcinka 55 prezentuje się następująco:

Begüm zależy na rozmowie z ukochanym. Chce wyjaśnić mu całe nieporozumienie, jednak Ali nie chce już mieć z nią nic wspólnego. Jego ludzie dochodzą do wniosku, że za bardzo zaangażowali się w prywatne sprawy kolegi. Yaman spotyka ranną Seher w drodze do domu. Okazuje się, że dziewczyna zasłabła i zwichnęła nogę podczas upadku. 

Jej obrażenia nie są poważne, jednak Yusuf jest zrozpaczony. Ta niepozorna sytuacja przypomina mu bowiem mamę.Tymczasem İkbal postanawia pozbyć się małego Yusufa z rezydencji. Sądzi, że to właśnie za sprawą obecności chłopca pomiędzy Seher i Yamanem narodziło się uczucie.  

"Dziedzictwo": Kiedy i gdzie oglądać odcinki 54-55?

Oficjalna premiera serialu "Dziedzictwo" w Telewizji Polskiej miała miejsce 30 marca i wówczas zastąpił on na antenie wielki turecki hit - "Przysięgę". Aktualnie cieszy się on dużą popularnością, a jego emisja standardowo odbywa się odbywa się na antenie TVP 1, gdzie transmitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 16:05. 

Najnowsze epizody tureckiego serialu fani będą mogli obejrzeć w dniach:

  • "Dziedzictwo": odcinek 55 - w czwartek 22 czerwca
  • "Dziedzictwo": odc. 56 - w piątek 23 czerwca.

Osoby, które nie będą wtedy w domu, będą mogły również nadrobić zaległości, oglądając powtórki 55-56 odcinków serialu "Dziedzictwo" w kolejne dni na TVP1 o godzinie 5:05. Poszczególne epizody serialu można także śledzić na platformie streamingowej TVP VOD.

***

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Czytaj również:

"Velvet": Alberto wyznaje miłość Anie i prosi Cristinę o rękę

8 filmów, które powinniście obejrzeć, jeśli lubicie "Black Mirror"

Jakub Rzeźniczak zakpił z byłej partnerki. Komentarz wywołał oburzenie

Zobacz także: 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | Tureckie seriale | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy