Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1472
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo" - ile zostało odcinków do końca tureckiego hitu?

"Dziedzictwo" to turecki serial nadawany na antenie TVP1. Opowieść o Yufusie i Seher zdobyła serca tysięcy polskich widzów. Serial jest obecny w telewizji nieprzerwanie od marca 2023 roku. Ale czy pozostanie na antenie na stałe? Ile odcinków liczy "Dziedzictwo"? Odpowiadamy na pytanie, kiedy widzowie mogą spodziewać się zakończenia serii.

"Dziedzictwo" to serial przedstawiający życie dwóch sióstr, Seher i Kevser, oraz ich ojca Yusufa. Rodzina żyje spokojnie i skromnie, ale wszystko zmienia się, gdy Kevser wychodzi za bogatego mężczyznę. Po ślubie rodzi dziecko, lecz niebawem staje się wdową. "Dziedzictwo" to dramat opowiadający o miłości, rodzinie i przeciwnościach losu, w którym nie brakuje zwrotów akcji i intryg, przyciągających miłośników tureckich seriali.

Data premiery tureckiego serialu "Dziedzictwo"

"Dziedzictwo" zadebiutowało na świecie 12 stycznia 2020 roku, dając widzom pierwszą okazję do zapoznania się z tym serialem. W Polsce, produkcja zagościła na antenie TVP1 znacznie później. Emitowany jest od 30 marca 2023 roku, pojawiając się na kanale codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Reklama

Ile odcinków ma "Dziedzictwo"?

Serial "Dziedzictwo" składa się z około 620 odcinków, które są rozłożone na 3 sezony. Do tej pory na antenie TVP1 wyemitowano 259 odcinki. Biorąc to pod uwagę, prawdopodobnie serial będzie obecny w polskiej telewizji jeszcze przez co najmniej kilka miesięcy.

Gdzie i kiedy oglądać serial "Dziedzictwo"?

Serial "Dziedzictwo" jest emitowany na antenie TVP1. Odcinki można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Dodatkowo, wszystkie epizody są dostępne na platformie streamingowej TVP VOD, co pozwala na dostęp do serialu w dowolnym czasie, zgodnie z preferencjami widzów.  

Zobacz też: 

Tyle zarabiają gwiazdy tureckich seriali. Kwoty zwalają z nóg

Apple TV+ za darmo na 3 miesiące. W sam raz na koniec poprzedniej promocji

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: dziedzictwo | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy