Reklama

Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 185
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pocieszył się po stracie żony?

Ashton Kutcher, którego oglądamy ostatnio w "Dwóch i pół" i Mila Kunis, czyli głos Meg z "Głowy rodziny", zamieszkali razem.

Od dawna hollywoodzka para jest ciągle razem, publicznie nie kryją się ze swoim uczuciem, a teraz postanowili znaleźć sobie wspólny dach nad głową.

Reklama

Na razie Kunis wprowadziła się do rezydencji Kutchera, ale podobno to tylko chwilowe rozwiązanie, bo oboje chcieliby kupić sobie coś wspólnego.

"Oni żyją już razem. Mila ma już niemal wszystkie rzeczy u Ashtona. Chcą to jednak jeszcze trzymać w tajemnicy, ale takie rzeczy szybko wychodzą na jaw" - powiedział gazecie "The Sun" jeden ze znajomych pary.

Cała sprawa oburzyła Demi Moore, która prawnie jest jeszcze żoną Kutchera.

"Demi jest całkowicie załamana, że Ashton tak szybko znalazł sobie pocieszenie" - zaznaczył i dodał, że 49-letnia aktorka ma teraz złamane serce i nie wiadomo czy wyjdzie z tego obronną ręką.

Już raz Moore musiała przechodzić przez swojego męża terapię antydepresyjną. Mimo że papiery rozwodowe leżą już w sądzie, miała nadzieję, że uda się jeszcze uratować ich związek. Teraz wydaje się to jednak mało prawdopodobne.

Ashton KutcherMila Kunis poznali się na planie serialu komediowego "Różowe lata 70.", w którym grali nastoletnich kochanków.

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje