Reklama

Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 185
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Moore i Kutcher znowu są parą?

Zeszłoroczne rozstanie Demi Moore i Ashtona Kutchera, czyli Waldena Schmidta z „Dwóch i pół”, było jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń. Para niedawno spotkała się i.. padła sobie w ramiona! Czy to oznacza, że znowu są razem?

Podczas przyjęcia z okazji 40. urodzin Yehudy Berga, rabina który poprowadził parę do ślubu, Demi Moore i Ashton Kutcher padli sobie w objęcia. Wyglądali na naprawdę szczęśliwych!

Reklama

- Oni nadal są w sobie zakochani i na szczęście doszło między nimi do porozumienia. Nie chowają już żalu. Zaczęli rozmawiać i z wielkim uczuciem do siebie się zwracali. Ona patrzyła się na niego z takim uwielbieniem, jakby nigdy się nie rozstawali - zdradziła znajoma pary.

Podczas uroczystej przemowy, jaką Kutcher wygłosił na przyjęciu, z jego ust padły słowa skruchy. - W ostatnim roku zrobiłem tyle niewybaczalnych błędów, że strasznie mi wstyd - kajał się aktor.

Kutcher oskarżany był przez media o rozpad sześcioletniego związku z Moore, liczne zdrady i wpędzenie byłej żony w depresję.

Widać Demi Moore wybaczyła byłemu mężowi wszystkie winy. Dała temu dowód pisząc na swoim Twitterze: "Wszyscy popełniamy błędy i nie może to być powodem, by kogoś całkowicie skreślić z życia".


swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dwóch i pół | Ashton Kutcher | Demi Moore | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje