Reklama

Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 179
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jest mu wstyd!

Charlie Sheen czuje wstyd po premierze swego show "My Violent Torpedo of Truth/Defeat Is Not An Option", dodając, że zamierza wyciągnąć nauczkę z katastrofalnego występu w Detroit.

Podczas premierowego pokazu autorskiego show "Violent Torpedo Of Truth/Defeat Is Not An Option" w Detroit w ostatnią sobotę (2 kwietnia), Charlie Sheen został wygwizdany przez publiczność, która zaczęła opuszczać salę już po 15 minutach występu gwiazdora.

Reklama

W trakcie show, które sam artysta przedstawił jako "eksperyment", Sheen wdał się w kłótnię z coraz bardziej zaniepokojoną widownią oraz zaprezentował na ekranie fragmenty filmów ze swoim udziałem.

Kiedy gwizdy i buczenia nie ustawały, Sheen wyparował: "Mam już wasze pieniądze, ludziska". Następnie gwiazdor oświadczył publiczności, że teraz nastąpi przerwa, zszedł ze sceny, na którą już jednak nie powrócił.

Sheen wyciągnął jednak wnioski z niepowodzenia i dzień później w Chicago zaprezentował już odświeżoną formułę, która spotkała się z życzliwszym przyjęciem publiczności.

Sheen zdradził, że jeden z jego współpracowników spytał się go po klapie w Detroit, czy nie woli zrezygnować z następnego występu, który dzień później zaplanowany był w Chicago, jednak gwiazdor zdecydował się na nie odstępowanie od ustalonego harmonogramu, dopracowując materiał podczas jazdy autobusem.

"Wracam do podstaw" - Sheen przyznał w rozmowie z E! Online. "Trzeba dać ludziom to, czego oczekują" - dodał gwiazdor.

"W autobusie ktoś rzucił: 'Powinniśmy nie zatrzymywać się aż do samego Los Angeles'. Odpowiedziałem: 'Chrzanić to. Tak robią przegrani. Ja wygrałem" - oświadczył aktor.

Sheen uściślił w rozmowie z Wgntv.com, że będzie szukał odpowiedniego kształtu show do momentu, kiedy sam uzna, że wszystko jest już w porządku.

"Jest parę rzeczy, które musimy skorygować, ale jesteśmy niezwykle podekscytowani. Po występie w Detroit powinniśmy się wstydzić. Ale cały czas się uczymy" - stwierdził Sheen.

Kolejny występ w ramach tournee "My Violent Torpedo of Truth/Defeat Is Not An Option" zaplanowano na wtorek, 5 kwietnia, w Cleveland.

W ŚwiecieSeriali.pl często piszemy o Charliem Sheenie i serialu "Dwóch i pół". Zarejestruj się w serwisie i dodaj ten serial do ulubionych, a powiadomimy Cię o nowych wydarzeniach z nim związanych.

Dowiedz się więcej na temat: Dwóch i pół | charlie sheen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje