Reklama

Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dwóch i pół": Rozwód i ślub?

Ashton Kutcher oficjalnie znów jest kawalerem. Czy wykorzysta tę okazję i poprosi Milę Kunis o rękę?


Reklama

Blisko rok upłynął od chwili, gdy aktor złożył pozew o rozwód z Demi Moore. Byli małżeństwem od 2005 roku. Rozstali się sześć lat później, kiedy wyszła na jaw zdrada, której dopuścił się Kutcher.

W kwietniu 2012 r. związał się z Milą Kunis, przyjaciółką z serialu "Różowe lata siedemdziesiąte" i od tamtej pory para jest nierozłączna. Zakochani nie kryją swoich uczuć, ku uciesze paparazzi i często można ich przyłapać na czułościach podczas randek.

Przy czym świadkowie, którzy mieli okazję spotkać parę w Los Angeles, zachwycają się ich naturalnym zachowaniem i tym, że starają się nie zwracać na siebie uwagi. Laura Prepon, koleżanka z planu "Różowych..." zdradziła, że od początku zdjęć do serialu oboje mieli się ku sobie.

W dodatku Ashton był pierwszym chłopakiem, z którym całowała się Mila. Ostatnio pojawiły się również plotki o tym, że aktorka może być w ciąży, bo zaczęła nosić luźne bluzy i spędza więcej czasu z rodziną ukochanego.

Od dnia rozwodu amerykańska prasa prześciga się w zakładach o to, kiedy Kutcher się oświadczy.

Niedawno dziennikarze wypatrzyli pierścionek na palcu aktorki, który miałby dowodzić, że już doszło do zaręczyn. Jednak "In Touch" donosi, iż gwiazdor poprosił Milę o rękę jeszcze w sierpniu, podczas jej urodzin, tylko zdecydowali się dochować tajemnicy do czasu rozwodu z Demi. Na razie para nie komentuje tych pogłosek.

nex

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dwóch i pół | Ashton Kutcher | Mila Kunis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje