Reklama

Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 180
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dwóch i pół": Chłopaki mają nowa koleżankę

W serialu pojawi się niespodziewany gość. Do obsady "Dwóch i pół" dołączy Amber Tamblyn. Jej bohaterka będzie się jednak nieco różnić od kobiet, które zazwyczaj goszczą w domku przy plaży.


Reklama


W sezonie jedenastym, aktorka pamiętana z roli przemądrzałej Masters z "Doktora House’a" , wcieli się w postać Jenny - córki Charliego, o której istnieniu nikt nie miał pojęcia.

Według serwisu "Deadline.com: "Jenny przeniosła się do Los Angeles żeby spełnić marzenia o karierze aktorskiej. Chce także odnaleźć swoje korzenie. Można o niej powiedzieć, że jest nieodrodną córką swojego ojca - podziela wszystkie zainteresowania Charliego, łącznie z pociągiem do kobiet".

Na razie Tamblyn podpisała kontrakt na pięć odcinków, ale stacja nie wyklucza, że jeśli jej postać się spodoba, umowa może zostać przedłużona.

Wiadomość o tym, że Charlie ma córkę raczej nie zaskoczy Alana, Waldena i Jake’a. Ciekawe jednak, jak zareagują na wieść, że jest ona lesbijką? Czy jej pojawienie się będzie przyczyną odejścia Jake’a? Przypomnijmy, że od następnego sezonu  Angus T. Jones nie będzie już regularnym członkiem obsady "Dwóch i pół".

Dowiedz się więcej na temat: Amber Tamblyn | Dwóch i pół | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje