Reklama

Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dwóch i pół" : Charlie Sheen chce odzyskać rolę

Mimo że minęło już kilka lat od chwili, kiedy Charlie Sheen został wyrzucony z serialu "Dwóch i pół" zdaje się, że wciąż nie pogodził się z przymusową rozłąką. Teraz ma nadzieję na powrót do kultowego sitcomu telewizji CBS, który wraz z początkiem jesieni wróci na ekrany z ostatnim, dwunastym sezonem.


 

Reklama

W wywiadzie dla magazynu TV Guide Sheen przyznał, że popełnił błąd i liczy na to, że produkcja nie odtrąci wyciągniętej przez niego ręki.

- Staramy się jak najsensowniej rozwiązać tę sytuację. Jeśli rozegrają to tak, że to ja do nich przyszedłem, a oni zgodzili się włączyć mnie do któregoś z finalnych odcinków - jestem osiągalny. Jeśli nie, to ich sprawa - powiedział gwiazdor.

Wbrew temu, co mówi Sheen, TV Guide dowiedział się, że producenci nie rozmawiali jeszcze z aktorem w sprawie jego ewentualnego powrotu do serialu.

Były gwiazdor "Dwóch i pół" opuścił show w 2011 roku po tym, jak publicznie skrytykował Chucka Lorre oraz kilku producentów wykonawczych. Szefowie stacji CBS przyznali, że nie chcą pracować z kimś kto nie potrafi nad sobą zapanować i nadużywa alkoholu.

Sheen próbował pogodzić się z Lorrem w ubiegłym roku, za pośrednictwem Twittera. Zapowiedział też, że "osobiste" pojednanie jeszcze przed nim.

Bohater Sheena, Charlie Harper, został uśmiercony zaraz po tym, jak aktor otrzymał wymówienie, a zastąpił go Ashton Kutcher. Gwiazdor nie mógł jednak narzekać na serialową posuchę. Zaraz po zakończeniu współpracy z telewizją CBS, dostał angaż w serialu stacji FX, "Jeden gniewny Charlie" i zrealizował już 87 ze 100 przewidzianych odcinków.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dwóch i pół | Sheen Charlie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje