Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 127
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dwóch i pół": Ashton Kutcher i Mila Kunis zostali rodzicami

Mila Kunis, czyli Jackie Burkhardt z "Różowych lat 70." urodziła córeczkę - poinformował portal TMZ. Jest to pierwsze dziecko aktorki i jej partnera Ashtona Kutchera, czyli Walden Schmidt z "Dwóch i pół".Reklama

Jak donosi portal TMZ córeczka Kunis i Kutchera przyszła na świat ze środy na czwartek w jednej z ekskluzywnych klinik w Los Angeles. Jak na razie para nie zdradza imienia córki.

Najgorętsza para Hollywood - Ashton KutcherMila Kunis długo starali się utrzymać zarówno swój związek, jak i ciążę aktorki w tajemnicy, dbając o swoją prywatność. Kolejnym wielkim wydarzeniem w ich życiu może być ślub, który jak zdradziły osoby z otoczenia pary ma się odbyć w lipcu przyszłego roku.

- Ślub odbędzie się w lipcu. Na razie oboje chcą się skoncentrować na rodzicielstwie. Podjęli decyzję, że lipiec przyszłego roku to najlepszy termin, dzięki czemu będą mogli wszystko spokoje zaplanować - donosi osoba z otoczenia pary.

Po raz pierwszy Mila Kunis i Ashton Kutcher spotkali się na planie serialu "Różowe lata 70.", kręconego w latach 1998-2006. Jednak płomienne uczucie połączyło ich dopiero w 2013 roku.


Dowiedz się więcej na temat: Dwóch i pół | Ashton Kutcher | Mila Kunis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje