Reklama

2 Broke Girls

Dwie spłukane dziewczyny

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 83
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dwie spłukane dziewczyny": Serial powraca na antenę

Ekscentryczne i spłukane cukierniczki Max i Caroline wracają na antenę! Były już potyczki z gangsterami, czeki na milion dolarów i imprezy w śmietniku... Co jeszcze czeka dziewczyny w trzecim sezonie serialu? Odpowiedź na to pytanie już niedługo w Comedy Central.


Reklama

 

W drugiej części trzeciego sezonu serialu przygody Max i Caroline wciąż zaskakują i wywołują uśmiech na twarzy. Tym razem Caroline dostanie pozwolenie - przez Skype - od żony Nicholasa na związek z jej mężem, a Nicholas będzie chciał się rozwieść...

Zatem dziewczyna nie będzie już miała wymówki, by nie angażować się w tę relację.

Z kolei Max i Deke zastanowią się, czy nie zacząć traktować swojego związku bardziej poważnie. Ponadto dalsza edukacja dziewczyn stanie pod znakiem zapytania... Deke zrobi wszystko, by jego wybranka mogła się dalej uczyć i postanowi przedstawić dziewczyny swoim bogatym rodzicom. 

Podczas kolacji na jaw wyjdzie kilka ciekawych i absurdalnych sekretów oraz nie zabraknie rodzinnych scysji.

W dalszych odcinkach "Dwóch spłukanych dziewczyn" pojawi się też kontrowersyjna gwiazda Hollywood. Kto to będzie i w jaką rolę się wcieli?

Tego widzowie dowiedzą się już we wrześniu w Comedy Central.  

Serial opowiada o dwóch dziewczynach, które przez dziwny splot wydarzeń zaczynają razem pracować i mieszkać. Max jest dziewczyną, która pochodzi z ubogiej rodziny.  Z kolei Caroline, urodzona w bogatej dzielnicy Nowego Jorku, jest zmuszona do podjęcia pracy, gdy jej ojciec trafia do więzienia. Bohaterki razem przeżywają miłosne rozterki i radzą sobie z przeciwnościami losu.

Premiera:
7 września, niedziela, godz. 21:30.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dwie spłukane dziewczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje