Reklama

Duch w dom

Ocena
serialu
5,2
Przeciętny
Ocen: 74
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Duch o paskudnych cechach

Annie Romantowskiej w nowym serialu TVP 1 "Duch w dom" przypadła dosyć nietypowa rola.

Aktorka gra Helenę - ducha teściowej babci Oli (Marta Lipińska), z którą razem ze swoim zmarłym mężem Jerzym (Piotr Fronczewski) będą prowadzić burzliwe dyskusje.

Reklama

Helena i Jerzy to duchy, które widzi jedynie babcia Ola. Pojawiają się co pewien czas w domu obecnie należącym do ich synowej, wprowadzając przy tym niemałe zamieszanie. Pozostali członkowie rodziny uważają, że seniorce, która mówi sama do siebie, pomieszały się zmysły. Nikt nie będzie przypuszczał, że musi słuchać kąśliwych uwag teściów, których nie darzyła zbytnią sympatią już za ich życia.

Anna Romantowska jest bardzo zadowolona ze swojej nowej roli.

- Lubię wyraziste postaci o mocnej konstrukcji - mówi aktorka.

- Taka też jest Helena. To osoba o paskudnych cechach, wyjątkowo inwazyjna. Cieszę się, że przypadła mi w udziale praca przy tej produkcji także z innego powodu. Na ogół mojej grupie wiekowej proponuje się role kochających matek, przy czym jest ich i tak jak na lekarstwo. Mnie się poszczęściło. Uważam, że "Duch w dom" to serial ciekawy i inny niż wszystkie, które do tej pory powstały. Niesie ze sobą pewien surrealizm, potocznie mówiąc - odjazd.

Dla aktorki dynamiczna praca na planie stanowi nie lada wyzwanie.

- Pierwszy raz pracuję w tak szybkim tempie - przyznaje serialowa Helena. - Choć nie mogę narzekać na atmosferę, brakuje, niestety, czasu na rozwijanie kontaktów towarzyskich.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje