Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 4013
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej poszedł do szkoły! Dumna aktorka chwali się zdjęciem chłopca!

Dzieci bardzo szybko rosną. Niedawno Małgorzata Kożuchowska wspominała, że chce mieć małego Jasia zawsze przy sobie, nawet w pracy, na planie serialu. Teraz Jan jest już duży i musi poradzić sobie z nowym wyzwaniem, jakim jest szkoła podstawowa. Wzruszona aktorka udostępniła zdjęcie syna.

Wspaniała rodzina

Podobnie jak większość jego rówieśników, syn Małgorzaty Kożuchowskiej i jej męża Bartłomieja Wróblewskiego 1 września po raz pierwszy poszedł do szkoły. Dla każdego dziecka jest to ogromne przeżycie, dla jego rodziców także. Jan Franciszek Wróblewski urodził się w 10 października 2014 roku. Mały chłopiec, o którym rodzice opowiadali w wywiadach, dorasta i wczoraj został pierwszoklasistą.

Zobacz też: Serialowa Franceska wygląda jak bogini!

Reklama

Świeżo upieczony uczeń

Aktorka znana jest z dbania o prywatność swojej pociechy, rzadko publikuje fotografie Jasia. Jednak w tak ważnym dniu udostępniła jego zdjęcie. Małgorzata Kożuchowska napisała:

Pierwszy dzwonek i zupełnie nowy etap w życiu! Wszystkim pierwszakom cudownych lat w szkole. Przed wami nowe, wspaniałe przyjaźnie, nauka, poznawanie siebie i świata, kształtowanie zainteresowań i pasji. Pierwszy krok na drodze stawania się dorosłym człowiekiem. Przed wami wspaniały czas! Powodzenia, Jasiu!

Autor: Judyta Nowak

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy