Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Zaskakujący finał i spoilery drugiego sezonu!

- Zamiast zbawiać świat, zadbaj o siebie! - radzi Monice Lidka, ukochana siostra. Ale jak to zrobić, gdy trzeba zorganizować koncert, a rywalka wciąż coś wymyśla i knuje?

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - to przysłowie jak ulał pasuje do historii Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska). Przed nami ostatni odcinek serialu "Druga szansa". Warto oglądać, bo będzie się naprawdę dużo działo!

Pech goni pech

Reklama

Z aresztu po zeznaniach Moniki wyjdzie Jakub Zeit (Rafał Królikowski) i Marcin (Bartłomiej Świderski). Monika, zirytowana na obu mężczyzn, pobiegnie załatwiać sprawy z koncertem charytatywnym. Ale jak pech, to pech! Właśnie wycofał się sponsor i nie ma jak sfinansować imprezy. Gdy uda się pomyślnie wybrnąć z tego kłopotu, właściciel klubu nie zechce użyczyć na koncert lokalu. Monika odkryje, że stoi za tym Starczyńska (Katarzyna Herman). Ale czy to może ją powstrzymać? Oczywiście, że nie!

Mały bilecik, duży podstęp

Zapracowana Monika usłyszy od siostry (Maja Ostaszewska), że powinna wreszcie zadbać o siebie i swoje życie. Zgodzi się z tym i zawiezie do szpitala bilety na Islandię wraz z liścikiem, w którym napisze, że ona i Marcin (Bartłomiej Świderski) powinni dać sobie drugą szansę. Ale Marcin pojedzie w tym czasie do syna (Maciej Musiałowski), który wylądował w szpitalu, a bilecik znajdzie i zniszczy Kinga (Tamara Arciuch). Nieświadomy niczego lekarz będzie przekonany, że Borecka nie jest zainteresowana wspólnym wyjazdem. Dokładnie to samo pomyśli Monika!

Jednak będzie szansa to wyjaśnić. Wieczorem wszyscy spotkają się na koncercie. Ksawery wejdzie na scenę i zaśpiewa razem z Justyną (Magdalena Berus). Poczuje, że wreszcie ich związek ma szansę się udać. Monika zaś spotka Marcina, który poprosi ją, by jednak poleciała z nim na Islandię. Kobieta zgodzi się bez wahania. Pocałuje przystojnego lekarza, nieświadoma, że zazdrosna Kinga zrobi wszystko, żeby zatrzymać byłego męża przy sobie. I to wszelkimi metodami!

Jeszcze w klubie Kinga zacznie się słaniać i poprosi Marcina, by ją odwiózł do domu. Gdy ten zapyta, co jej dolega, Kinga wyzna, że... wykryto u niej raka i potrzebuje wsparcia. Dla mężczyzny będzie jasne, że nie może jej teraz zostawić. Zadzwoni do Moniki i powie, że nie poleci na Islandię...

Tajemnice i nowa miłość

Dorota Kośmicka-Gacke - producentka, scenarzystka i matka sukcesu serialu "Druga szansa" zdradziła nam, co wydarzy się w drugim sezonie:

"Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu pierwszego sezonu "Drugiej szansy", który, jakkolwiek nie patrzeć, okazał się największym hitem spośród wszystkich nowości w wiosennych ramówkach polskojęzycznych kanałów telewizyjnych. Mogę obiecać naszym wspaniałym fanom, że w drugiej serii na pewno nie spoczniemy na laurach i postaramy się o to, by jeszcze nie raz i nie dwa zaskoczyć ich nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Na zaostrzenie apetytów zdradzę, że w nowym sezonie, który trafi na antenę TVN zaraz po wakacjach, pokażemy jeszcze bliżej bohaterów poznanych w pierwszej serii. Przedstawimy ich rodziny, a także odsłonimy głęboko skrywane sekrety z przeszłości.

Relacje między Moniką (Małgorzata Kożuchowska) a Marcinem (Bartłomiej Świderski) zostaną mocno nadwątlone przez gierki bardzo sprytnej Kingi (Tamara Arciuch). Życie jednak nie znosi próżni, dlatego w otoczeniu Boreckiej pojawi się nowy mężczyzna, który postara się o szybsze bicie jej serca.

Monika zostanie producentką serialu z Igorem Szotem (Paweł Domagała) i Ksawerym Kryńskim (Maciej Musiałowski) w rolach głównych. Poznamy także matkę Sary (Magdalena Boczarska), co pozwoli zrozumieć liczne kaprysy i nadwrażliwość tej gwiazdy.

Ale, żeby nie było za słodko, z życiem pożegna się jeden z bohaterów pierwszej serii.

Na wyraźną prośbę widzów rozwinie się natomiast wątek Lidki (Maja Ostaszewska) i Grzegorza (Wojciech Mecwaldowski)".

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje