Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Zaskakująca propozycja Piotra

Małgorzata Kożuchowska i ekipa jednego z najpopularniejszych produkcji TVN wrócili na plan! Nowe odcinki "Drugiej szansy" widzowie będą mogli zobaczyć już w wiosennej ramówce. Zanim jednak to nastąpi - już w najbliższy poniedziałek wielki finał tego sezonu. Spore zamieszanie wywoła Piotr, który złoży Monice zaskakującą propozycję...

Piotr (Michał Żurawski) opuszcza szpital i wraca do Bazy. Monika (Małgorzata Kożuchowska) i dzieciaki urządzają mu serdeczne powitanie.

Reklama

Mężczyzna wypytuje ją o Zośkę, ale po wizycie w Ośrodku Adopcyjnym Borecka jako samotna kobieta ma małe szanse żeby zabrać dziewczynkę pod swoją opiekę - ośrodek wciąż stawia na Mokrzyckich.

Kobieta nie chce się poddać, będzie o nią walczyć. Czy uda jej się pokonać nieprzychylność Ośrodka i stworzyć dziecku prawdziwy dom pełen miłości?

Justyna (Magdalena Berus) zaprasza Monikę, Piotra i wszystkie dzieciaki z Bazy na koncert, na którym wystąpi na jednej scenie z Niną i Dziadkiem.

W czasie koncertu Monika otrzyma od Piotra zaskakującą propozycję. Z kolei Piotr dostanie informację, na którą tak bardzo czekał...

"Druga szansa" w poniedziałek o 21.30 w TVN.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje