Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski chcą być rodzicami... pełnoetatowymi!

Tamara Arciuch, czyli Kinga Kryńska z "Drugiej szansy", która niespełna dwa miesiące temu po raz trzeci została mamą, nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy. Również jej mąż, Bartłomiej Kasprzykowski, czyli ksiądz Robert z "Rancza", chce jak najwięcej czasu spędzać z malutką córeczką i uczestniczyć w opiece nad nią - jak mówi - w pełnym wymiarze...

Nadia - córka Tamary Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego - przyszła na świat pod koniec listopada ubiegłego roku. Odtwórczyni roli Kingi Kryńskiej z "Drugiej szansy" napisała tuż po porodzie na Instagramie, że najbliższe tygodnie zamierza spędzić z rodziną, a jej mąż zapowiedział, że będzie tatą w pełnym wymiarze czasu...

- To dla mnie ważne, żeby nie przegapić tych pierwszych chwil z Nadią, bo są niepowtarzalne i bardzo ważne dla naszej relacji, więc ryzyko przerwy w pracy trzeba było podjąć - stwierdził Bartek Kasprzykowski w rozmowie z magazynem "Party".

Reklama

Tamara Arciuch zdecydowała, że dopóki karmić będzie córeczkę piersią, nie wróci do pracy. Odrzuciła propozycję zostania ambasadorką jednej z galerii handlowych, choć oferowano jej za udział w imprezach promocyjnych niebagatelną kwotę 100 tysięcy złotych, postanowiła też nie wracać na plan "Drugiej szansy" (grana przez nią w poprzednich seriach serialu Kinga Kryńska nie pojawi się w nowych odcinkach, które na antenę TVN trafią już w lutym).

Aktorska para od dawna marzyła o córce. Dla dobra malutkiej Nadii Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski gotowi są zrobić wszystko.

- Nadia była wyczekana... Dopiero odkrywam jej świat - mówi serialowy Paweł z "Przyjaciółek".

- Nie potrafię narzekać na brak snu, bo dla mnie to naturalne i oczywiste, że dbam o to, żeby Tamara mogła dłużej pospać i wstaję rano do córki - twierdzi aktor, który po raz pierwszy został ojcem 6 lat temu, gdy jego ukochana urodziła syna Michała (Bartek i Tamara wychowują też razem 18-letniego dziś Krzysztofa - syna aktorki z pierwszego małżeństwa).

Tamary Arciuch nie zobaczymy tej wiosny w "Drugiej szansie". Nie wiadomo, kiedy aktorka wróci na plan "M jak miłość", ale pewne jest, że w najbliższym czasie Anna Gruszyńska, w którą wciela się w "Emce", nie pojawi się w siedlisku w Grabinie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje