Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3990
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Małgorzata Pieńkowska dołączyła do obsady serialu

W 2. serii „Drugiej szansy” w roli rodziców Sary (Magdalena Boczarska) zobaczymy Małgorzatę Pieńkowską i Igora Michalskiego.

Sara na własnej skórze przekona się, jak bezwzględni potrafią być paparazzi, gdy poczują, że mogą zarobić naprawdę duże pieniądze.

Reklama

Jeden z nich - Flesz (Artur Krajewski) - nie dość, że publicznie zdemaskuje ją jako osobę, która podłożyła narkotyki Monice (Małgorzata Kożuchowska), to w dodatku wytropi, gdzie zamierza schować się przed światem po tym, jak jej niecny postępek wyszedł na jaw.

Paparazzo odkryje też przez przypadek od lat trzymany przez Sarę w tajemnicy fakt z jej życia...

Kiedy na konferencji prasowej poświęconej nowemu serialowi Boreckiej pojawi się Sara, dojdzie do wielkiego skandalu - Flesz zapyta ją, dlaczego wrobiła Monikę w narkotyki i oskarży, że chciała zniszczyć przyjaciółkę. Chwilę później wszyscy obejrzą w internecie filmik będący niezbitym dowodem na to, iż to właśnie Sara podrzuciła prochy swej agentce.

Załamana gwiazda postanowi zniknąć ze stolicy i zaszyje się w niewielkiej podwarszawskiej miejscowości w domu swych rodziców, chcąc tam przeczekać burzę, jaka rozpętała się wokół niej. Flesz, podjudzony przez... Zeita (Rafał Królikowski), pojedzie za nią, czując, że trafia mu się okazja zrobienia zdjęć, które zatrzęsą całym polskim show-biznesem, a jemu przyniosą fortunę.

Z przyjazdu Sary do domu najbardziej ucieszy się jej 8-letni brat. Dominik rzuci się jej na szyję i powie, że bardzo za nią tęsknił, co nie spodoba się matce gwiazdy (Małgorzata Pieńkowska) - despotycznej kobiecie twardą ręką rządzącej domem, dziećmi i mężem (Igor Michalski).

Matka, jak się okaże, wciąż nie może wybaczyć Sarze, że przed laty urodziła nieślubne dziecko i zostawiła jej swego syna na wychowanie. Kiedy Krysia (bo takie jest prawdziwe imię Sary) poinformuje matkę, że zamierza wreszcie powiedzieć Dominikowi, że nie jest jego siostrą ale mamą, ta wykrzyczy jej prosto w twarz, że nie pozwoli zniszczyć chłopakowi życia.

Przypomni córce, że wszystkie gazety piszą o tym, że podrzuciła Boreckiej narkotyki, odbiła przyjaciółce ukochanego i chciała popełnić samobójstwo.

- Przyjechałaś tu, bo tam wszystko spieprzyłaś! Nie pozwolę, żebyś spieprzyła też życie Dominika! - powie, nie kryjąc wściekłości. Ani Sara, ani jej matka nie będą świadome, że ich awanturę obserwuje przez wizjer aparatu fotograficznego ukryty w stojącym przed domem samochodzie Flesz.

Czy paparazzo zdecyduje się ujawnić prasie, że brat Sary tak naprawdę jest jej synem? Jaką rolę w odkryciu przez niego prawdy o gwieździe odegra wścibska sąsiadka jej rodziców (Ewa Złotowska)?


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Druga szansa | Małgorzata Pieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje