Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska świętuje 46. urodziny

Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z "Drugiej szansy" i Natalia Boska z "rodzinki.pl", w czwartek 27 kwietnia zdmuchnie 46 świeczek na urodzinowym torcie. Jakie życzenia chciałaby usłyszeć tego dnia?

Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Telewidzowie uwielbiają ją przede wszystkim za jej kreacje serialowe (niezapomniana Hanka Mostowiak w "M jak miłość", Natalia w "rodzince.pl", Monika w "Drugiej szansie", Okońska w "Prawie Agaty", Barska w "Nowej"), kinomani kochają za role w świetnych filmach ("Zróbmy sobie wnuka", "Killer", "Senność", "Komornik", "Listy do M. 2"):, a teatromani nie mogą się wprost doczekać jej powrotu na scenę warszawskiego Teatru Narodowego, na której grała, zanim urodziła synka...

Reklama

Prywatnie Małgorzata Kożuchowska też nie może narzekać na brak szczęścia. Ma kochającego męża i rodzinę, o jakiej posiadaniu zawsze marzyła.

Już na początku kwietnia odtwórczyni roli Moniki Boreckiej w "Drugiej szansie" zaczęła świętowanie swych urodzin. Razem z mężem i synem pojechała w podróż do Włoch - najpierw spędzili razem kilka dni w Rzymie, później odpoczywali na Wybrzeżu Amalfitańskim. Zaraz po powrocie z wyprawy do słonecznej Italii aktorka wróciła na plan "rodzinki.pl", a lada moment rozpocznie zdjęcia do 4. serii "Drugiej szansy".

Małgorzata Kożuchowska, pytana, czego życzy sobie z okazji urodzin, żartuje, że chciałaby, aby jej marzenia nadal się spełniały...

- Zdrowia dla siebie i bliskich, może scenariusza z rolą, która mnie zachwyci i porwie - zdradziła magazynowi "Party".

Małgorzata Kożuchowska - odznaczona w ubiegłym roku przez Prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej - ostatnio coraz częściej myśli o powrocie na scenę.

Ostatnim spektaklem, w którym mogli podziwiać ją bywalcy stołecznego Teatru Narodowego, była sztuka "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Tuż po premierze aktorka dowiedziała się, że jest w ciąży... Postanowiła zrezygnować z pracy w teatrze i cały swój czas poświęcić na przygotowania do powitania na świecie upragnionego i długo wyczekiwanego dziecka. Dziś jest dumną mamą 2,5-letniego Jasia...

Niewykluczone, że po wakacjach Małgorzata Kożuchowska wreszcie zdecyduje się wrócić na scenę. Jej miejsce w zespole Teatru Narodowego wciąż na nią czeka!


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzta Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje