Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3964
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Druga szansa”: Lidka dostaje propozycję

Maciej (Bartosz Opania) proponuje Lidce (Maja Ostaszewska) wyjazd na 3 miesiące do Włoch, na staż u wybitnego szefa kuchni włoskiej.

Lidka jest bardzo pozytywnie zaskoczona, rozumie, że to niezwykła propozycja, ale nie wyobraża sobie, by mogła na tak długo zostawić dzieci. Maciej oznajmia, że dzieci mogą przecież jechać z nią i uczyć się w polskiej szkole na miejscu.

Reklama

Lidka, wciąż pełna wątpliwości, rozmawia z Grzegorzem (Wojciech Mecwaldowski). Czy Rak zgodzi się na kolejne rozstanie z dziećmi, by Lidka mogła realizować swoje marzenia?

Tymczasem życie Grzegorza też może się zmienić. Monika (Małgorzata Kożuchowska) dowiaduje się, że jej zastępca Jacek (Mateusz Banasiuk), bez jej wiedzy i zgody zwolnił technicznego z ekipy, by zrobić miejsce dla jej szwagra.

Monika stanowczo daje znać Jackowi, że nie będzie tolerować takiego nieprofesjonalnego zachowania i nie życzy sobie podejmowania podobnych "inicjatyw" w przyszłości.

Borecka odkrywa również, że bez jej wiedzy tajemniczy wielbiciel stworzył w sieci "oficjalną stronę Moniki Boreckiej". Na tej stronie odnajduje informacje, których nigdy nie zgodziłaby się upublicznić...

"Druga szansa" w poniedziałek o 21.30 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje