Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Jan Wieczorkowski dołączył do ekipy serialu

Do plejady gwiazd serialu "Druga szansa" dołącza Jan Wieczorkowski. Jego udział w serialu jest na pewno dużym zaskoczeniem i niespodzianką dla wszystkich wielbicieli talentu tego aktora. A przede wszystkim wielbicielek, bo Wieczorkowski cieszy się nadal niesłabnącą popularnością wśród damskiej części widowni.

Aktor zagra w Modesta Grzywacza - ważną postać, która pełni istotną rolę w medialnym świecie sportretowanym w tej produkcji.

Reklama

Jest właścicielem wytwórni muzycznej. Skupia swoją uwagę na młodych i dobrze rokujących, utalentowanych wokalistach... A szczególnie na obdarzonych pięknym głosem dziewczynach, z którymi wchodzi  w nie tylko zawodowe układy.

Niestety, szybko okaże się, że jest oszustem, a manipulacja to jego specjalność. Modest pojawi się w życiu Justyny (Magda Berus) jako reprezentant wytwórni fonograficznej, która wynajmie dziewczynie mieszkanie.

Ta znajomość zdecydowanie nie spodoba się Ksaweremu (Maciej Musiałowski)...

Jan Wieczorkowski, góral z urodzenia, a aktor z wykształcenia (jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej) i powołania, to dzisiaj nie tylko dojrzały artysta, ale i spełniony ojciec dwóch  synów: Jana i Wincentego.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Wieczorkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje