Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3928
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Gwiazdy nowego serialu TVN wróciły na plan!

Gwiazdy "Drugiej szansy" po krótkiej przerwie wróciły na plan nowego serialu TVN. - Pierwsze odcinki są już gotowe do emisji, rozpoczynamy zdjęcia do kolejnych - zdradza nam producentka Dorota Kośmicka-Gacke.

- Koniec zdjęć zaplanowany jest na początek kwietnia, do tego czasu cała ekipa pracować będzie niemal codziennie - mówi Dorota Kośmicka-Gacke odpowiedzialna za produkcję serialu, który na antenie TVN zadebiutuje 15 lutego o godzinie 21.30.

Reklama

Główną bohaterkę "Drugiej szansy" - graną przez Małgorzatę Kożuchowską agentkę gwiazd Monikę Borecką - poznamy w... areszcie, do którego trafi jako podejrzana o handel nielegalnymi środkami odchudzającymi zawierającymi narkotyki.

Po nocy spędzonej na komisariacie i wyjściu za kaucją Monika przeżyje prawdziwy szok, gdy okaże się, że na zorganizowane przez nią 40. urodziny nie przyszedł żaden z zaproszonych przez nią gości. Uciekając z lokalu oblężonego przez paparazzi, schroni się u siostry Lidki (Maja Ostaszewska).

Partner Boreckiej - Jakub Zeit (Rafał Królikowski) - namówi ją, by przyznała się do winy, bo tylko w ten sposób może uratować firmę i siebie. Monika posłucha rady Zeita i zostanie skazana na 80 godzin prac społecznych w szpitalu. Tymczasem Jakub, zamiast ją wspierać, odwróci się od niej...

Jak doszło do aresztowania Boreckiej? Dlaczego postawiono jej zarzut handlu nielegalnymi substancjami? Kto będzie chciał wykorzystać to, co się stało w życiu Moniki, by przejąć kontrakty zawarte przez jej firmę? Jak agentka gwiazd, której media przykleją łatkę dilerki i która straci wszystko, poradzi sobie w zupełnie nowej dla siebie rzeczywistości?

- Nie mogę zdradzić szczegółów fabuły "Drugiej szansy", ale zapewniam, że telewidzowie lubiący seriale z pełną napięcia i niespodzianek akcją nie będą zawiedzeni - twierdzi Dorota Kośmicka-Gacke.

W nowym serialu TVN oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej pojawi się cała plejada gwiazd. Już w 1. odcinku zobaczymy na ekranie m.in. Magdalenę Boczarską, Małgorzatę Niemirską, Kazimierza Kaczora, Bartłomieja Świderskiego, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz wspomnianych już Maję Ostaszewską i Rafała Królikowskiego.

 

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje