Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3966
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Będzie drugi sezon!

Według nieoficjalnych doniesień serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej dostał zamówienie na kolejny sezon.

Po pierwszych trzech odcinkach oglądalność serialu wynosi 2,27 mln widzów. To bardzo dobry wynik jak na nowość TVN. Przypomnijmy, że poprzednie seriale stacji ("Aż po sufit", "Mąż czy nie mąż" i "Nie rób scen") zostały zdjęte już po pierwszym sezonie...

Reklama

W czasie emisji "Drugiej szansy" stacja zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Wyprzedza ją tylko Dwójka, nadająca wówczas m.in. "Kulisy 'M jak miłość'".

- "Druga szansa" rzeczywiście bardzo dobrze się ogląda, i to zarówno w TVN jak i Playerze. To jeszcze nie jest czas na decyzje o kontynuacji, ale patrząc na wyniki pierwszych trzech odcinków nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli zrezygnować z tego serialu - mówi serwisowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

"Druga szansa" to serial pokazujący cienie i blaski show-biznesu. Główną bohaterką jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), przebojowa producentka i agentka gwiazd. Ma wszystko: atrakcyjną pracę, sukcesy zawodowe i wpływowego narzeczonego (Rafał Królikowski), z którym prowadzi firmę. W dniu 40. urodzin zupełnie nieoczekiwanie traci wszystko... Kto poda jej pomocną dłoń, kiedy znajdzie się na dnie? Kto okaże się prawdziwym przyjacielem, kiedy zgasną błyski fleszy?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje