Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3968
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Bartłomiej Świderski przemierzył już pół świata!

Bartłomiej Świderski, którego wiosną zobaczymy jako Marcina Kryńskiego w nowym serialu „Druga szansa”, największą przyjemność czerpie z podróżowania. Przemierzył już niemal pół świata i ciągle planuje kolejne wyprawy...


Reklama

Bartłomiej Świderski żartuje, że gdyby nie był aktorem, zajmowałby się zawodowo podróżowaniem. Wyprawy do najdalszych zakątków świata sprawiają mu ogromną frajdę, a poznawanie nowych miejsc uważa za najlepszą formę odpoczynku.

- Każdą wolną chwilę staram się zagospodarować na dłuższą podróż albo kilkudniowy wyjazd. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby spędzać pół roku w Polsce pracując, a pół jeżdżąc po świecie - twierdzi.

Aktor, który był przez pewien czas wokalistą nieistniejącej już grupy Grejfrut, a w 2009 roku nagrał solową płytę zatytułowaną po prostu "Świderski", jeden ze swoich teledysków zmontował - jak sam mówi - ze ścinków filmików, jakie nakręcił podczas swoich podróży.

- Zawsze gdy wyjeżdżam, nagrywam różne odgłosy - na skrzyżowaniach ulic, na placach. W piosence "Hotel Isabel" wykorzystałem na przykład nagranie kobiety, która szła z czekoladkami i lizakami po jednej z ulic Mexico City - opowiada.

Bartłomiej Świderski mówi, że kiedy wyjeżdża w daleką podróż, odcina się od wszystkiego, co zostawia w Polsce i po prostu odpoczywa. Ze wszystkich swoich wypraw najmilej wspomina tę do Kambodży.

- Chciałem zobaczyć przede wszystkim ruiny Angkoru. Dotarłem tam, posiedziałem kilka dni, a potem przepłynąłem łodzią do stolicy Kambodży, Phnom Penh. To była cudowna podróż - wspomina i dodaje, że Kambodża to jeden z najbardziej niezwykłych i najpiękniejszych krajów świata.

Barłomiej Świderski marzy, by objechać całą Amerykę Południową, dobrze poznać Argentynę, Chile, Urugwaj.

- Przez całe życie nie objadę jednak wszystkiego, ciągle będę miał coś do zobaczenia - mówi.

Ze względu na zdjęcia do nowego serialu TVN "Druga szansa" aktor na razie nie ma czasu, by wyjechać na dłużej. Kiedy jednak zakończy pracę na planie, z pewnością od razu zapakuje swój plecak i wyruszy na kolejną wyprawę...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Świderski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje