Reklama

Drogi wolności

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Drogi wolności": Katarzyna Zawadzka była o krok od zostania... Miss Polski!

Zanim Katarzyna Zawadzka, czyli Alina Biernacka z serialu "Drogi wolności", została aktorką, marzyła o karierze... modelki. Wzięła nawet udział w wyborach Miss Polski, myśląc, że to otworzy jej drzwi do modelingu. Okazało się jednak - choć dotarła do finału konkursu na najpiękniejszą Polkę - że na modelkę jest po prostu za niska.

Katarzyna Zawadzka jest jedną z najzdolniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek swojego pokolenia. Każdą swą rolą udowadnia, że członkowie komisji przesłuchującej kandydatów na studentów warszawskiej Akademii Teatralnej, aż dwa razy pomylili się, oblewając ją na egzaminach wstępnych...

Reklama

- Marzyłam o studiowaniu w Akademii Teatralnej i dwa razy przystąpiłam do egzaminu wstępnego, ale nie przeszłam nawet pierwszego etapu - mówi aktorka.

- Kolega namówił mnie, żebym spróbowała w Krakowie. Zrobiłam to z ciekawości... I dostałam się - dodaje.

Katarzyna Zawadzka przyznaje, że aktorstwo nie było jej pierwszym pomysłem na siebie. Kiedy była nastolatką, bardzo chciała zostać modelką. Uznała, że w realizacji tego marzenia pomoże jej udział w konkursie piękności. Postanowiła powalczyć o koronę Miss Polski.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje