Reklama

Drogi wolności

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 502
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Drogi wolności": Julia Rosnowska odlicza dni do porodu

Julia Rosnowska, czyli Lala Biernacka z "Dróg wolności", lada moment zostanie mamą. 30-letnia aktorka opublikowała właśnie w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że jest w zaawansowanej ciąży. Oznaczyła je hasztagiem #waiting (czekanie).

Julia Rosnowska, której ogromną popularność przyniosła tytułowa rola w serialu "Julia", bardzo rzadko dzieli się z fanami nowinkami ze swego prywatnego życia. Tylko jej najbliżsi znajomi wiedzą, kim jest mężczyzna, który skradł jej serce i któremu na dniach urodzi dziecko. Podobno aktorka jest związana z pewnym młodym reżyserem, ale nigdy oficjalnie tego nie potwierdziła...

Radosna nowina, że Julia Rosnowska spodziewa się swego pierwszego dziecka, po raz pierwszy obiegła media na początku marca, kiedy to gwiazda "Dróg wolności" zamieściła na Instagramie zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Kilka dni temu znów pochwaliła się swym błogosławionym stanem i informacją, że odlicza już dni do porodu. Pierwsze dziecko aktorki przyjdzie na świat najprawdopodobniej jeszcze przed nadejściem lata, a więc w ciągu najbliższego tygodnia! Julia nikomu nie zdradziła jeszcze, czy urodzi dziewczynkę, czy chłopca.

Reklama

Przypomnijmy, że Julia Rosnowska jest córką aktorki Bernardetty Machały-Krzemińskiej, czyli niezapomnianej Krystyny Cieplak-Walencik z "Plebanii", oraz producenta i reżysera Stanisława Krzemińskiego. Młoda aktorka nie chciała jednak budować kariery na nazwisku znanych rodziców, więc po prostu je zmieniła!

- Jestem osobą samodzielną i upartą, dlatego muszę mieć poczucie, że sama odpowiadam za to, co się dzieje w moim życiu - również zawodowym. Już w podstawówce podpisywałam się w liścikach do koleżanek nazwiskiem Rosnowska należącym do mojej babci - wyznała w wywiadzie.

Julia na razie nie zamierza ogłaszać, jakie nazwisko będzie nosić jej dziecko. Jeśli podałaby je do publicznej wiadomości, wyszłoby na jaw, kto jest szczęśliwym tatą, a aktorka chce, żeby było to nadal jej tajemnicą.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama