Reklama

Dr Who

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 17
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dr Who": Czy Peter Capaldi odejdzie z serialu?

W styczniu Internet obiegła wiadomość, że dotychczasowy showrunner serialu "Dr Who", Steven Moffat, rezygnuje ze swojej funkcji po zakończeniu zdjęć do 10. sezonu produkcji (zastąpi go Chris Chibnall). Bardzo szybko w internecie pojawiły się spekulacje dotyczące odejścia Petera Capaldi, aktora wcielającego się w 12. Doktora.

Na początku wydawało się, że Capadli zrezygnuje z roli, aby dać nowemu producentowi szansę na wybranie nowego Doktora i skierowanie serialu na nowe tory. Jednak w wywiadzie udzielonym Radio Times Capaldi zdrada, że żadnej decyzji jeszcze nie podjęto.

Reklama

"Uwielbiam grać Doktora. Poproszono mnie, żebym został i dalej grał tę postać - mówi aktor. jest jeszcze sporo czasu, zanim będę musiał podjąć ostateczną decyzję. Steven był świetnym showrunnerem i naprawdę lubię z nim pracować. Chris jest fantastycznym, bardzo utalentowanym facetem. Nie wiem, jak będzie wyglądał serial w 10. sezonie. Muszę się zastanowić. Nie podjąłem jeszcze decyzji".

Jeżeli Peter Capaldi zakończy swoją przygodę z "Doktorem Who", kogo widzielibyście w tej roli? 10. seria brytyjskiego serialu science fiction zadebiutuje na ekranach w 2017 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje