Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1094
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Telekamery tuż-tuż

Zbliża się już dwunasta gala wręczenia statuetek TeleKamer TeleTygodnia 2010. Przypomnijmy zatem, które seriale zostały nagrodzone w poprzednim roku.

W 2009 roku szansę na zwycięstwo miały tylko dwie produkcje. Liczba głosów zdecydowała, iż statuetki powędrowały do twórców takich seriali jak "Ranczo" czy "Barwy Szczęścia". Obie produkcje zostały nominowane ponownie i walczą w tej samej kategorii.

Reklama

W tym roku można głosować aż w szesnastu kategoriach. Nas interesują oczywiście seriale. Tutaj również zostały wprowadzone zmiany. Oto zestawienie nominowanych do TeleKamer 2010:


Warto podkreślić, że szansę na wygraną ma również kanał "AXN", który emituje najwięcej seriali ze wszystkich polskich stacji.

Uprzejmie informuję, że najbliższa gala TeleKamer TeleTygodnia 2010 odbędzie się 25 stycznia br. o godzinie 20-stej. Transmisja będzie dostępna tylko i wyłącznie za pomocą Internetu na stronie www.interia.pl . Jest to najważniejsze wydarzenie dla polskiej telewizji.

Jestem oburzony, że wydawnictwo Bauer zdecydowało się na tak odważny krok. Emisja na każdej stacji o tej samej godzinie jest wręcz niemożliwa. Tym bardziej, że każdy kanał walczy o widzów poprzez oglądalność. Niestety… w tym roku osoby, które nie posiadają Internetu, bądź nie potrafią korzystać z komputera nie będą mogły obejrzeć tego wydarzenia.

Pozostaje mi zadać tylko jedno pytanie. Czy macie już swoich faworytów?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje