Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1111
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seriale wracają wcześniej niż zapowiadano

W związku z zawirowaniami w ramówkach, "Dr House" wraca na antenę FOX'a już dziś, 11 stycznia. Tuż za nim podąża "Fringe". "FlashForward" powróci później (o ile w ogóle powróci). Nadal nie wiadomo czy nie spóźnią się także "Lości".

Jak się okazuje, nie będziemy musieli czekać do 26 stycznia. Dziś wieczorem o 20 (czyli o 1 nad ranem w Polsce, a więc u nas dopiero jutro) na antenę wraca "Dr House".

Reklama

Zobaczmy co nas czeka w 11 odcinku:


Kolejny promos:


… i trzeci:


Dziś, (11 zamiast 14 stycznia) po przerwie, wraca też "Fringe: Na granicy światów". Zaraz po obejrzeniu "House'a" będziemy mogli więc "przybić piąteczkę" z rodziną Bishopów i z agentką Olivią Dunham. I na tym nie koniec "Frindża" w tym tygodniu, bo 14 stycznia czeka nas jeszcze jeden odcinek.

Małą ciekawostką jest to, że dzisiejszy odcinek "Unearthed", to niewyemitowany dotąd epizod z pierwszej serii.

Na koniec tego krótkiego raportu o zawirowaniach w ramówce złe wieści. Telewizja ABC przesunęła datę powrotu "FlashForward: Przebłysk Jutra" z 4 na 18 marca 2010 roku.

Nadal nie wiadomo także, czy początek finałowego sezonu "Lost: Zagubieni" nie zostanie storpedowany przez orędzie prezydenta Obamy. Biały Dom rozważa datę orędzia - w grę wchodzi 26 stycznia i 2 lutego - zapowiedziana data powrotu na tajemniczą wyspę.

AKTUALIZACJA: Jak wynika z wpisów na Twitterze Damona Lindelofa i Carltona Cuse'a (scenarzystów serialu) oraz z informacji serwisu TvOverMind zagrożenie zostało zażegane - premiera "Lostów" odbędzie się, tak jak planowano, 2 lutego 2010 roku.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje